Artvin Dul Bayanlar

Artvin Olgun ve Yakışıklı Koca Arayan Dul Bayanların Sitesi
Artvin Olgun ve Yakışıklı Koca Arayan Dul Bayanların Sitesi

Artvin’de Yaşıyorum Ama Seversem Başka Şehirde de Yaşarım

Merhaba arkadaşlar selamunaleyküm ismim Canan. Ben Artvin’de yaşayan 38 yaşında dul bir bayanım. Burada bir konfeksiyonda çalışıyorum. Geçimimi bu şekilde sağlıyorum. Burada eşimden kalan bir evim var. Bir çocuk annesiyim. Oğlum var 15 yaşında evlenmeme karşı değil. Bu yaşına kadar ona hem anne hem baba oldum. Ama artık bende çok yoruldum ve benim canım oğlum da bu durumun farkında. Onu görseniz 15 yaşında demezsiniz büyümüşte küçülmüş sanki. Bazen o kadar olgun davranıyor ki ben oğlumun bu kadar büyüdüğüne inanamıyorum. Ama her anne için  çocuğu ne kadar büyürse büyüsün bir bebektir. Sanırım bende yavrumu öyle görüyorum. Ama artık çocuğuma annelik yaparken eksik kalıyorum. İstediği şeylere yetişemiyorum. Okuldan istedikleri oluyor defteri kitabı araç gereçleri vs. bir tek konfeksiyonda çalışarak bu istediklerini alamıyorum. Her yere yetişemiyorum ve çok mutsuzum.

Ben de bu yüzden evlenip yeniden mutlu bir evlilik yapmak istiyorum. Tekrar başımızda bir babamız olsun istiyorum. Sadece çocuğumla ve ev işleriyle ilgilenmek istiyorum. İşe giderken evladımın büyümesinde hiç faydam olmadı. Çocuğumun en güzel dönemlerini bu yüzden kaçırıyorum. Bende artık evlenip hem birisi tarafından sevilmek hem de oğlumun yanında olmak istiyorum. Bu sayede daha daha ferah bir hayat yaşayabilirim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Eşim olacak kişiden beklentim isteklerime saygı göstermesi ve benim gibi mutluluğu arayan iyi niyetli birisi olmasıdır. Oğlum rıza gösterdiği için onun abiliğini kabul edecektir. Onun da oğluma iyi davranmasını bir kardeşi gibi görmesini istiyorum. Bu beni her şeyden çok mutlu edecektir. Eşimin en azından bir evinin olmasını istiyorum. Arabası olmasa da olur ama bir evi ve iyi bir işi olmasını istiyorum. Ben evimde hem ona sıcak yemekler pişirip akşam eve geldiğinde yüzü gülsün istiyorum. Böylelikle o da hem bana iyi bir eş hem de çocuğuma iyi bir abi olabilir. Mutluluklar karşılıklı fedakarlıklarla olur arkadaşlar. Eşimin sigara veya alkol kullanmasına karşı değilim. Bende sigara kullanıyorum. Ama alkolü kendini kaybetmeyecek kadar içmesi şartıyla sorun etmem. Aday olacak kişinin çocuklarının onayını alması benim için çok önemli bunu da belirtmeden geçmek istemiyorum. Saygı ve sevgi çerçevesinde benimle konuşmak isteyen beyler mesaj atabilirler.

Artvin Olgun ve Yakışıklı Koca Arayan Dul Bayanların Sitesi
Artvin Olgun ve Yakışıklı Koca Arayan Dul Bayanların Sitesi

İsim :  Canan

Yaş : 38

Boy : 165

Kilo : 59

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Artvin

Artvin’de Suriyeli Dul Bayanlarla Tanışabilir Miyim ?

Arkadaşlar bu bir çoklarınız da merakla sorduğu sorulardan birisidir. Türkiye’mizin hemen hemen her bölgesinde Suriyeli bayanlar bulunmaktadır. Bunların içinde koca arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, sevgili arayan bekarlar ve evlenmek isteyen bekar genç kızlar bulunmaktadır. Sitemiz bu Suriyeli bayanlara yardımcı olmak ve yol göstermek adına güzel bir seçenektir. Bizler onların ve onlara talip olacak, onlarla ve tanışmak isteyecek kişilerin haklarını ve gizliliklerini son derece büyük bir titizlikle ve özenle korumaktayız.

Sizler burada sadece Türkiye’de yaşayan Suriyeli bayan arkadaşlarla değil, isterseniz yurt dışında yaşayan dul ve olgun bayanlarla da tanışıp evlilik yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tam olarak ne istediğinizi bilmek ve doğru adımları atarak bayanlara yaklaşmaktır. Sitemizde türbanlı, Suriyeli ve dul bayanlarla tanışmak istiyorsanız eğer ilanlarımızı özenle takip ederek ve güncel ilanlarla yeni bayanların ilanlarına bakarak ilerlerseniz kendinize en uygun ve en yeni bayanlarla tanışma şansınızı elde etmiş olacaksınız.

Sitede Irkçı Yönelimler ve Söylemler Var mı?

Kesinlikle böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Sitemizde Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi, Sünni, Suriyeli, türbanlı, başı açık, gibi herhangi bir şekilde ayrım söz konusu dahi olamaz. Bu site politikamıza ters düşen bir durumdur. Biz burada insanların mutlu olması için çaba sarf ediyoruz. Bundan dolayıdır ki böyle çirkin yaklaşımlar ve ayrımcı tutumlar içinde olan insanlar sitemizde kesinlikle kendilerine yer bulamazlar.

Bizler birlik ve beraberliği bozan, huzur kaçıran her türlü mesaj, söylem ve tutum içindeki insanları aramızda tutmamayı, insanların mutluluğunu kaçırmamayı kendimize ilke edinmiş durumdayız. Değil insanların dini, dili, ırkı için ayrım yapmak; sitemizde siyasi paylaşımlar yapmak bile yasaktır. En ufak ayrıştırıcı etkenleri bile göz önünde bulundurarak insanların birlik ve beraberlik içinde kendilerine eş ve sevgili bulmaları konusunda yol gösteriyoruz.

Bu yüzdendir ki aradığınız aşkı gözleriniz kapalı bir şekilde bizlere güvenerek sitemizde bulabilirsiniz. İçinizde en ufak bir şüphe dahi bırakmamak için bizler elimizden geleni yaparak sizlerle karşılıklı güvene ve saygıya dayalı bir arkadaşlık sitesi olma yolunda ilerliyoruz. En güncel ilanlarımız için bizleri süreklilik için de takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*