Apple Watch Ultra Akıllı Saat Yorumlar ve Özellikleri

Bilhassa sporcular ve kümülatif iş temposunda çalışanlar için yaşam kurtarıcı bir aygıt olan Apple Watch Ultra Akıllı Saat, şık görüntüsünün yanında işlevsel özellikleriyle de dikkat çeker. Sesli görüşme özelliği başta olmak suretiyle su geçirmezlik ve sağlıksal denetim özellikleriyle de kullanıcılardan tam not alır. Her zaman yanınızda olacak ve bütün gününüzü Plan Yapmış biçimde geçirmenizi kolaylaştıracak bir ürün arıyorsanız Apple Watch Ultra size nazaran bir tercih olacaktır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Apple Watch Ultra Özellikleri

Adımsayar Var
Gps Var
Uyku Takip edeni Var
Titreşim Var
Sesli Görüşme Var
Su geçirmezlik 100 Metre
Ölçü 49 x 44 x 14,4 mm

Apple Watch Ultra Akıllı Saat

 Apple Watch akıllı saat, piyasaya sunulmuş olduğu ilk günden başlayarak en popüler cihazlardan biri olmuştur. Şimdiyse, Apple Watch Ultra ile bütün özelliklerini bir adım öteye taşımıştır. Yeni özellikleri ve geliştirilmiş tasarımıyla, Apple Watch Ultra, kullananların hayatlarını daha da kolaylaştırmaktadır

İşte, Apple Watch Ultra akıllı saat ile ilgili bütün detaylar;

Apple Watch Ultra Tasarım

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra, Apple’ın her zamanki benzeri şık ve minimalist tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra daha büyük ekran ve daha ince bir kasa tasarımıyla, daha çağdaş bir görüntü ile geliştirilmiştir. Ek olarak, kullananların kişisel tercihlerine nazaran değişik renk ve kordon seçenekleri bulunmasıyla da dikkat çeker.

Kare ekran tasarımı, öteki saat tasarımlarına nazaran farkını ortaya koymaktadır. Yumuşatılmış ekran köşelerine sahip olan aygıt hem spor hem de şık bir görüntüyü aynı anda yakalamanıza olanak sağlar.

Apple Watch Ultra Kullanımı

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra, Apple Watch’un kullanım kolaylığına ek olarak pek çok yeni özellik sunar. Kullanıcılar, Siri ile konuşarak, mesajlarını göndererek ve değişik uygulama içinden seçim yaparak cihazlarını kolay bir şekilde yönetebilirler.

Sesli komut özelliği yardımıyla kullanıcıları son derece rahat ettiren aygıt, özelleştirebilir pek fazla fonksiyonu ile dikkat çekmektedir.  Geniş ekranı yardımıyla bütün işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirirken kusursuz ekran geçişleriyle süratli değişen teknolojinin kolaylığından faydalanacaksınız.

Cihazınızla eşleştirdikten sonrasında bütün hayatınıza nazaran kişiselleştirebileceğiniz Apple Watch Ultra, sağlamış olduğu kolaylıklar ve şık görüntüsüyle yanınızdan asla ayırmak isteyeceğiniz bir parça haline gelecek.

Apple Watch Ultra Teknik Özellikler

 • 542 mAh batarya
 • Adım sayar
 • GPS
 • Kalp ritmi ölçme
 • IP6X toza sağlamlık
 • 40 metreye kadar dalışa elverişli
 • 1.9 inç ekran
 • Uyku takip edeni
 • Titreşim
 • 61 gram ağırlık
 • Titreşim
 • Internasyonal Acil Arama
 • 32 gb kapasite
 • 410×502 px ekran
 • Bluetooth 5.3 bağlantı

Apple Watch Ultra Bağlantı Özellikleri

Bağlantı Şekli Bluetooth 5.3
GPS Var
Wİ-Fi Var
Şarj USB-C

Bluetooth 5.3 ile bağlantı kurulabilecek biçimde gelen Apple Watch Ultra Akıllı Saat, kusursuz ve kesintisiz bir aygıt bağlantısı sağlamaktadır. GPS özelliği yardımıyla konum ve harita uygulamaları kullanılabilir. Wi-Fi özelliği, harici uygulamaları kullanmak için kusursuz bir donanımdır. 

Apple Watch Ultra Batarya Özellikleri

Süratli Şarj Var
Emek verme Süresi 36 saat
Batarya Lityum İyon
Batarya Gücü 542 mAh

542 mAh bataryası yardımıyla bütün özellikleri etken biçimde kullansanız dahi ortalama olarak 1,5 gün kullanım süresi sunan Apple Watch Ultra Akıllı Saat, güç tasarrufu modunda daha uzun soluklu kullanım sağlamaktadır. Lityum İyon pil kullanılması yardımıyla aygıt uzun ömürlü hale getirilmiştir. Apple Watch Ultra emek harcama süresi, tek şarjda etken kullanım sağlandığında 36 saat olarak belirlenmiştir.

Apple Watch Ultra Fiyatı

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra, Apple’ın en lüks akıllı saati olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden, rakiplerine nazaran daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir. Fakat, yeni özellikler, geliştirilmiş tasarım ve daha uzun pil ömrü benzeri avantajlar sağlamış olduğu için kullanıcılar için bu fiyat son derece norma karşılanmaktadır.

Yeni özellikler ve geliştirilmiş tasarımıyla, kullananların hayatlarını daha da kolaylaştıran Apple Watch Ultra fiyatı hakkında informasyon sahibi olmak için içeriğimizde yer edinen yönlendirme linklerinden yararlanabilirsiniz.

Apple Watch Ultra Kurulumu

Apple Watch Ultra

 • Apple Watch Ultra cihazını açmak için yan bölümde yer edinen güç düğmesine ekranda Apple logosunu görene dek bikaç saniye basılı tutun.
 • Arkasından telefonunuzu Apple Watch Ultra aletine yakın olacak biçimde konumlandırın.
 • Apple Watch Ultra ve telefonunuzun eşleşmesinin başlaması için eşleşme ekranının cihazlarda belirmesini bekleyin.
 • Eşleştirme işlemi başladığında ekranda ”Sürdür” seçeneğine dokunun.
 • Eşleşmenin tamamlanabilmesi için ekranda verilen adımları izleyin.

Apple Watch Ultra Kullanıcı Yorumları

Apple Watch Ultra

👤 *** ***: Eşime Aldım. Apple esasen bildiğiniz benzeri ödenilen bedelin karşılığını veriyor. Satıcının indirimi yardımıyla daha uyguna almış olduk. Teşekkürler.

👤 *** ***: Beklediğimden fazla daha şık beklentilerimin üzerinde bir saatmiş şiddetle tavsiye ederim. Bayanların bileğine elverişli değil bunu da bir not olarak eklemek istedim.

👤 *** ***: Beklediğimden fazla daha iyi. Şarj aleti değişik örgülü ve da sağlam. Şarjı sabahtan öğlene kadar %5 dahi eksilmiyor. Kordonu efsaneleşmiş olmuş.

👤 *** ***: Başarıya ulaşmış bir ürün, özelliklerinin çoğunu kullanacağımı söyleyemem ancak boyut olarak, kolda duruş olarak, kalite hissiyatı olarak oldukça başarı göstermiş. Akıllı saat yeğleyen biri olarak öneri ederim.

👤 *** ***: Apple bu kez şarj vakasını çözmüş, ortalama 2-2;5 gün gidiyor. Saatin yeni eklenen dalış vb. özelliklerini hemen hemen kontrol etmedim.

👤 *** ***: Ürün beklediğimden daha şık duruyor. Açıkçası amacına elverişli olacak bir kullanımın olmayacak. Dalıştır, ekstrem sporlardır. Onun için görüntüsü haricinde yapabileceğim değerlendirmeler sıhhatli olmayacaktır. Heves ettik aldık. İsteyen her insanın alması dileğiyle.

👤 *** ***: Ürün hakkaten görünüş olarak fazla iyi, saat su benzeri akıyor bir fazla işlevi bana nazaran değil fakat koluma yakıştı mühim olan da bu esasen.

👤 *** ***: Ekranın büyük olması fazla güzel şarjı fazla iyi bu kez olmuş.

👤 *** ***: Görünümü kullanımı pil ömrü iphone ile uyumu süper birtakım dostlar garmin demiş fakat ihmal etmeyin bu saatle elinizdeki apple eko sistemine dahil oluyorsunuz apple olan kulaklık telefon vs ile geçişler kullanımlar fazla rahat akla gelmeyecek sayıda üretilmiş kayış ve koruyucuları kullanımı da artısı.

Apple Watch Ultra akıllı saat ile ilgili dört gözle beklenen ve çokça sorulan soruları bu bölümde inceledik.

Apple Watch Ultra farkı nedir?

Öteki Apple Watch ürünlerine nazaran görünü ve donanımsal olarak geliştirilen Ultra modeli, dalış fonksiyonunun yanında pekçok özelleştirme olanağı da sunmaktadır. Rakip ürünlere daha süratli ve uzun soluklu bir performans gösterir.

Apple Watch Ultra ile neler yapılabilir?

Öteki bütün akıllı saatlerde yapabildiğiniz işlemleri gerçekleştirebileceğiniz Apple Watch Ultra, bu özelliklerin yanına fazla daha fazlasını eklemiştir. 40 metreye kadar dalış olanağı sunan aygıt, bununla beraber 1.9 inçlik yeni ekranıyla da kullananların takdirini toplamıştır. Pekçok renk ve desen seçeneği bulunan saat kordonlarını modunuza nazaran değişiklik yapma fırsatı verir. Sağlıksal kontrolleri artık daha ayrıntılı şekilde meydana getiren Apple Watch Ultra, günlük planlamalarınızda da en büyük yardımcınız olacak.

Apple Watch Ultra kaç gün gidiyor?

Bütün fonksiyonlar etken kullanıldığı biçimde tek şarjda 36 saat kullanım sunan Apple Watch Ultra, güç tutum modunda daha haddinden fazla uzun süre kullanım olanağı vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*