Apple Watch Series 8 Akıllı Saat Yorum ve Özellikleri

Apple Watch Series 8, son zamanların en popüler akıllı saat serilerinden birisidir. Apple’ın son olarak teknolojik yeniliklerini ve tasarım özelliklerini içermekte olan bu saat bununla beraber şık görüntüsüyle de akıllarda kalır. Son derece fonksiyonel bir kullanıma sahip olan Apple Watch Series 8 hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlasını içeriğimizde keşfedeceksiniz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Apple Watch Series 8 Özellikleri

GPS Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Uyku Takip edeni Var
Titreşim Var
Sesli Görüşme Var
Toza Sağlamlık IP6X

Apple Watch Series 8 Akıllı Saat

Apple Watch Series 8, kullananların gereksinim duyacağı bütün özellikleri tek bir üründe toplayacak biçimde geliştirilmiştir. Yeni ekran tasarımı ile koruma alanları daha azca görünür hale gelirken görüntü ve kullanım bakımından daha çok kolaylık sağlanmıştır. Günlük kullanımda son derece işlevsel bir performans sunan Apple Watch Series 8 hakkında merak edilenleri ve daha fazlasını sizler için araştırdık.

İşte, Apple Watch Series 8 akıllı saat ile ilgili bütün detaylar;

Apple Watch Series 8 Tasarım

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8, daha büyük ve daha ince bir ekran ile tasarlanmıştır. Yeni ekran teknolojisi yardımıyla, koruma alanları daha azca görünür hale getirilmiş ve daha büyük bir ekran kullanım alanı bırakılmıştır. Ek olarak, yeni serideki saatlerin her biri için değişik boyutlara ve renklere sahip kasa seçenekleri de yer almıştır. Değişik renk ve dokuda tasarlanan saat kayışları yardımıyla farklılık yaratabilir ve her moda yeterli biçimde kullanabilirsiniz.

Apple Watch Series 8 Kişiselleştirme

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 akıllı saati kişiselleştirmek, hayatınızda yapacağınız en doğru kararlardan biri olacaktır. Günlük kullanımda veya aktivite sırasında kalp ritmi ölçme, nabız kontrolü, uyku takip edeni şeklinde özellikleri ile rahatça hareket etmenize olanak sunar. Kalp ritminde yaşanacak aksaklıkları ve kandaki oksijen miktarının negatif etkilenmesi durumunda bildirim vererek erkenden uyarma özelliği bulunur.

Acil yardım çağrıları yapabilmeniz için geliştirilen SOS özelliği yardımıyla negatif herhangi bir durumda en süratli biçimde davet gönderebilir veya acil çağrılara kaydedilen kişilere otomatik biçimde bildirim gönderimi sağlayabilirsiniz. 

Sadece teknik özellikleri açısından değil bununla beraber saat tasarımı hakkında da kişiselleştirme yapabileceğiniz Apple Watch Series 8, değişik renklerde tasarlanan kayışları ile istediğiniz renkte kullanım olanağı sunar.

Apple Watch Series 8 Teknik Özellikler

 • Pusula
 • Suya sağlamlık
 • Toza sağlamlık
 • Kanda oksijen sensörü
 • Optik kalp sensörü
 • Gps
 • EKG uygulaması
 • SOS özelliği
 • Bluetooth 5.3 bağlantı
 • 32 Gb kapasite
 • Lityum iyon pil
 • 41 x 35 x 10,7 mm boyutlar
 • 18 saat kullanım

Apple Watch Series 8 Bağlantı Özellikleri

Bağlantı Bluetooth
Bağlantı Sürümü 5.3
Gps Var
Wi-Fi Var

Bluetooth 5.3 sürümü ile gelen Apple Watch Series 8 akıllı saat, kesintisiz ve sorunsuz bir aygıt bağlantısı kurabilmeniz için olukça idealdir. Wi-fi ve Bluetooth üstünden sağlanabilen bağlantı, aygıt ve saat eşleştirmenizde sorunsuz biçimde işlem yapar. Apple Watch Series 8 eşleştirmesi yapmak için Bluetooth ayarları üstünden tavsiye edilen adımları izlemeniz kafi olur.

Apple Watch Series 8 Batarya Özellikleri

Kapasite 32 Gb
Emek verme Süresi 18 – 36 saat
Batarya Lityum İyon
Batarya Gücü 308 mAh
Süratli Şarj Var

18 saat emek harcama süresi bulunan Apple Watch Series 8, yeni güç modunda kullanıldığı takdirde 36 saate kadar performans göstermektedir. 308 mAh güce sahip Lityum iyon bataryası yardımıyla uzun soluklu kullanımlarda dahi yüksek işlem gücüne sahiptir. Süratli şarj özelliği, acil durumlarda aleti hızlı bir şekilde şarj ederek işlerinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Apple Watch Series 8 Ekranı

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 akıllı saatin devamlı açık ekranı yardımıyla bildirimler ve ikazlar devamlı gözünüzün önünde olur. Ekranın 1000 nite kadar parlak bir görünüm sağlaması yardımıyla ışığın yetersiz olduğu ortamlarda dahi aygıt üstünde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. IP6x toza sağlamlık sistemi ile geliştirilen ekran, seneler süresince kolaylıkla kullanabileceğiniz kadar güvenlidir. Koruyucu alanların küçültülmesi ile ekranda daha çok alan açılması, yapacağınız işlemleri daha basit hale getirmiştir.

Apple Watch Series 8 Kurulumu

Apple Watch Series 8

 • Eşleştirmeye adım atmak için Apple Watch Series 8 yan düğmesine Apple logosunu görene dek basılı tutun.
 • Cihazınızı Apple Watch Series 8 akıllı saatin yakınında tutmaya itina gösterin.
 • Cihazınız Apple Watch Series 8 eşleşme ekranı görünene kadar bekleyin.
 • İşlem tamamlandıktan sonrasında ”Sürdür” seçeneğine dokunun.

Apple Watch Series 8 Kullanıcı Yorumları

Apple Watch Series 8

👤 *** ***: Oldukça sevdim, rengi tam istediğim renk. Şarj mevzusunda şu ana kadar iyi, ki bildirimleri asla susmayan biriyim. Ona karşın bigün götürüyor. Teşekkürler Apple.

👤 *** ***: Muhteşem sorunsuz geldi. İçinden hem S-M hem de M-L a yeterli kordon çıkıyor. Bileğime büyük mü yoksa minik mü gelir diye kaygı etmenize gerek bulunmuyor. Orijinal ürün güzel paketlenmişti 1 gün sonrasında elime ulaştı.

👤 *** ***: Kasa ve kordon rengine bayıldım. Saatin “Hep Açık” modunu kapatırsanız şarjı fazlaca daha haddinden fazla uzun süre gidiyor.

👤 *** ***: Cellular yada GPS: Cellular devletimizde tek bir operatör tarafınca sağlanıyor şu anda, extra tutarı de varmış. Ve Cellular özelliklerini Wi-Fi ile kullanabiliyorsunuz (şayet ağ telefonunuzda kayıtlıysa). Dolayısı ile bu yönden herhangi bir eksiklik hissetmiyorum. 41 yada 45 mm: Ekran boyutu bu, 45 mm bana birazcık büyük görünmüştü bilek kalınlığından bağımsız olarak. 41 mm daha alışıldık bir boya sahip diyeyim. Onun haricinde, iPhone için olmazsa olmaz bir aksesuar bence. Bildirimlerimi artık saatimden denetim ediyorum, Wi-fi ağlarına bağlıyken yanıt verebiliyorum, sağlıkla ilgili ergonomik özellikleri görkemli. Çoğunlukla mükemmel bir ürün. Ultra’yı bilemem fakat bu da oldukça kullanışlı şu anki koşullarda. Rengi fazlaca güzel fakat değişik kordonları da deneyeceğim.

👤 *** ***: Ürün mükemmel. Eşime yıldönümü hediyesi olarak aldım. Tek eksi yanı şarjı maalesef 2 gün şarjı dayanıyor. Doğal olarak eşim bütün özellikleri açık kullanıyor. Bence mükemmel ve şiddetle öneri ederim.

👤 *** ***: Büyük rahatlık. Eşim bankacı çalışırken müşterileri aradığında hem konuşuyor hem ekrandan işlerine devam ediyor. Elleri fazlaca hoştur, doğal olarak kendi de fazlaca hoş. Ona fazlaca yakıştı iyi ki almışım.

👤 *** ***: Eşime aldım, fazlaca hoşuna gitti. Sonuçta Apple kalitesi belli, değerlendirmeye gerek dahi yok.

Apple Watch Series 8 akıllı saat ile ilgili dört gözle beklenen ve sık sık sorulan soruları bu bölümde inceledik.

Apple Watch Series 8 kaç TL?

Apple Watch Series 8 tutarları ile ilgili data sahibi olmak için içeriğimizde yer edinen yönlendirme linklerinden yararlanabilirsiniz.

Apple Watch Series 8 konuşma özelliği var mı?

Apple Watch Series 8 aleti hem sesli konuşma hem de görüntülü konuşma özelliğini desteklemektedir. Bunu yapabilmek için sadece cihazdan rehbere girmeniz ve konuşma başlatmak istediğiniz kişiyi seçmeniz kafi olur.

Apple Watch 8 ile duşa girilir mi?

ISO 22810:2010 standardı ile 50 metre derinliğe kadar su geçirmez özelliğe sahip olan Apple Watch Series 8, duş alma, denize veya havuza girme şeklinde derin olmayan su temaslarında kullanıma uygundur.

Apple Watch 8 su kilidi nedir?

Apple Watch Series 8 akıllı saatte bulunan su kilidi, yüzde ve duş alma şeklinde durumlarda ekranı kilitleyerek yanlışlıkla dokunma eyleminin gerçekleştirilmesini veya işlem yapılmasını engellemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*