Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat Yorum ve Özellikleri

Ekran etrafındaki koruma alanlarını da incelterek kullanıcısına bütün ekran kullanım olanağı sunan Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat, şık ve zarif görüntüsüyle kendisine fanatik bırakmaktadır. Apple akıllı saatler içinde en beğenilen modellerden kabul edilen aygıt, kullanım kolaylığı ve çağdaş görüntüsüyle bütün kullanıcılardan pozitif yorumlar alır. Kuvvetli donanıma sahip ve sizleri katiyen yarı yolda bırakmayacak bir akıllı saat arıyorsanız Apple Watch Seri 7 tam size gore bir tercih olacak.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Apple Watch Seri 7 Özellikleri

Açık Ekran Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Süratli Şarj Var
SOS Var
Sesli Görüşme Var
Su geçirmezlik 22810:2010
Toza Sağlamlık IP6X

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat

 Pek fazla sıhhat denetim sistemi ile dikkat çeken Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat, hem de günlük hayatınızı planlayabilmeniz için de yeniliklerle donatılmıştır. İsterseniz bir antrenman arkadaşı, isterseniz de bir hatırlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanında görüşmelerinizi yapabilmeniz için sağlamış olduğu kolay bir şekilde yanınızdan ayırmayacağınız bir aygıt olacak.

İşte, Apple Watch Seri 7 akıllı saat ile ilgili bütün detaylar;

Apple Watch Seri 7 Tasarımı

Apple Watch Seri 7

Apple Watch Seri 7 ekranın boyutu, önceki modellere gore %20 daha büyük ve daha ince çerçevelere sahip biçimde tasarlanmıştır. Bu, daha geniş bir görüntüleme alanı ve daha net bir işlem olanağı sunar. Ek olarak, daha güçlü kuvvetli bir yapıya sahip olan Apple Watch Seri 7, IP6X toza sağlamlık ve WR50 su sağlamlık özellikleriyle de dikkat çekici hale gelmektedir.

Değiştirilebilir kordonlara sahip olan Apple Watch Seri 7, canlı renk seçenekleri ile kendinizi hangi modda hissediyorsanız o moda uyum sağlayacak biçimde kordonları değişiklik yapma olanağı sunar. Bu şekilde nerede olduğunuz farketmeksizin size uyum sağlayacak bir aygıt olur.

Yan denetim tuşu ve kusursuz dokunmatik ekranı yardımıyla cihaza fazla çabucak adapte olacak ve yapacağınız işlemlerin tamamını Apple Watch Seri 7’den gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Apple Watch Seri 7 Kullanımı

Apple Watch Seri 7

Bu saat, pek çok değişik aktivite için kullanım sıhhat ve fitness özellikleri sunar. Yeni pil özellikleri, daha süratli şarj olma ve daha uzun pil ömrü elde eden gelişmiş batarya teknolojisi ile beraber gelir.

Apple Watch Seri 7, yeni bir klavyeyle beraber gelen daha gelişmiş bir işlem sistemi olan watchOS 8 ile çalışır. Bu çalıştırma sistemi, daha süratli uygulama başlatma, daha iyi Siri özellikleri ve daha akıllı Bildirim Merkezi benzeri özellikler sunar.

Bütün donanımının yanında basit kullanım sunan aygıt, bütün kullanıcılarını mutlu etmek için pek fazla özellik barındırır. Cihazın bütün özelliklerini keşfedebilmek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Apple Watch Seri 7 Teknik Özellikler

 • Sesli görüşme
 • Uyku takip edeni
 • IP6X toz koruma
 • 22810:2010 su geçirmezlik
 • Kalp ritmi ölçme
 • GPS
 • Adım sayar
 • %20 daha büyük ekran
 • EKG uygulaması
 • SOS acil yardım bildirimi

Apple Watch Seri 7 Boyutları

Ölçü 41 x 35 x 10,7 mm
Ağırlık 38.8 gr
Ekran 1,9 inç
Kordon Ayarlanabilir

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat, 41x35x10,7 boyutlara sahip olması yardımıyla son derece geniş bir ekran kullanımı sunmaktadır. 1,9 inç ekranı ile dildiğiniz işlemi zorluk çekmeden gerçekleştirebilirsiniz. Boyutlarına bakarak 38.8 gram ağırlığı ile son derece hafifçe olan aygıt, uzun soluklu kullanımlarda dahi hastalık hissiyatı oluşturmaz. Değişik renklerde bulunan saat kordonlarını değiştirebilir ve bilek ölçünüze gore ayarlayabilirsiniz.

Apple Watch Seri 7 Batarya Özellikleri

Süratli Şarj Var
Emek harcama Süresi Max 36 saat
Batarya Lityum
Batarya Gücü 309 mAh

Tek şarjda 18 saat kullanım süresi tanıyan Apple Watch Seri 7 Akıllı Saat, güç modunda kullanıldığı takdirde 36 saate kadar sorunsuz işlem yapmaktadır. 309 mAh bataryası ile kullanım süresi süresince işlemlerinizi en süratli biçimde gerçekleştirir. Süratli şarj olma özelliği, acil durumlarda kısa bir müddet şarj ederek aleti daha haddinden fazla uzun süre kullanmanıza destek verir.

Apple Watch Seri 7 Kişiselleştirme

Apple Watch Seri 7

Apple Watch Seri 7 Akıllı Saati kişiselleştirmek öteki bütün cihazlara gore daha keyifli olacaktır. Ilk olarak görüntüsünü kişiselleştirmek istediğinizde pek fazla canlı renk seçeneği bulunan saat kordonlarıyla başlayabilirsiniz. Kordonları kendi keyfinize ve bilek ölçünüze gore seçerek değiştirebilirsiniz.

Saatinizin kullanımını kişiselleştirmek istediğinizde ise günlük bildirimler veya hatırlatmaları ekleyebilirsiniz. Apple Watch Seri 7’yi telefonunuzla eşleştirdiğiniz andan başlayarak size hususi biçimde sıhhat kontrollerini halletmeye adım atar. Bu şekilde negatif herhangi bir durumda sizleri erkenden bilgilendirir.

Apple Watch Seri 7 Eşleştirme

Apple Watch Seri 7

 • Apple Watch Seri 7 saatinizi telefonunuzla eşleştirmek için ilk olarak saatin yan kısmındaki tuşa basarak ekrana Apple logosu gelene kadar bekleyin.
 • Telefonunuzu bu sırada Apple Watch Seri 7 saatinizin yakınında tutun.
 • Apple Watch Seri 7 cihazında logoyu gördükten sonrasında ”Sürdür” seçeneğine dokunun.
 • Sonraki adımda gelen ”Benim İçin Ayarla” seçeneğine dokunarak işleme devam edin.
 • Ekranda bildirim aldığınız vakit telefonunuzu cihazın üstündeki vizörün tam göreceği biçimde tutun.
 • Apple Watch’ı ayarla seçeneğine dokunarak aygıt eşleme yöntemini yapabilirsiniz.
 • İşlemin tamamlanması için bu adımdan sonrasında telefon ve cihazınızda belirtilen adımları izleyin.

Apple Watch Seri 7 Kullanıcı Yorumları

Apple Watch Seri 7

👤 *** ***: 2,5 ay öncesinde aldım fazla memnunum. Alana kadar fazla lüzumlu olmadığını düşünsem de kullanmaya başlayınca vazgeçemediğim bi aksesuar ve teknoloji oldu. Her şeyi mükemmel şarjı hariç fakat benim için o da problem değil her gün şarja takıyorum. her gün takmasam 1.5 gün gider sanırım şarj fakat ben her gece şarj ediyorum.

👤 *** ***: Fazla zamandır aklımdaydı sonunda paraya kıyıp aldım. Fazla memnunum daha öncesinde alsaydım keşke bir saat şarj olurken boşluk hissediyorum özlüyorum. Almak isteyen her kese nasip olsun. Beyaz aldım fakat taş rengi benzeri fazla güzel duruşu.

👤 *** ***: İyi ki almışım dedim, iphone kullanıcıları için en iyisini düşünmüşler. Bir kaç araştırma yapmış olup 5-6-7 içinde gidip ulaştıktan sonra fiyat farkının fazla olmadığını fark edip 7’yi almaya karar verdim ve fazla mutlu kaldım bu kararımdan. Aldığım dönemde fiyatlar {hiç de} uçuk değildi bu üçü içinde; yorumu okuyanların alacağı periyodu bilemiyorum keza. On numara saat, önceki modellere oranla ekranda yapılan genişlik de cücük benzeri ortada olan görüntüyü düzeltmiş. 3’ü kullanmıştım bir müddet çok fazla iyi bir fark sunmuş 7’de. Dostlar kısacası tavsiyemdir, sevgilime de sipariş verdik yolda 45 mm aldık ona, benim bileğime 41 mm oldukça iyi oldu.

👤 *** ***: Ürüne diyecek söz yok apple farkı. Bir fazla özellik var. Kalp ritmi, EKG, kanda oksijen oranına kadar. Ben bu özellikler için de bu modeli aldım. Yalnızca şarjı azca gidiyor. 5 buçuk saatte %75 e düştü. 1-1,5 gün gidiyormuş. Fakat şarjı da süratli doluyor. Bir- bir buçuk saatte doluyor. 41 mm normal bilekler için ideal. Fazla zarif şık ve rahat. Uzun süreden beri araştırdım düşünüyordum aldım. Kararsız kalanlar var ise katiyen alınır.

👤 *** ***: Hakkaten tek kelimeyle mükemmel aygıt . Kurulumu yaparken otomatik güncellendi ve yeni 8 serisi benzeri kadran ortaya çıktı tek kelimeyle çok önemli aygıt her insana öneri ederim. Akıllı saatte Apple katiyen rakipsiz.

👤 *** ***: Saatin 41 mm olması mevzusunda çekincem vardı fakat bilhassa hanımefendiler için fazla ideal, klavye kullanımı dahi fazla rahat. Rengi de son derece güzel, almayı düşünenler gönül rahatlığıyla alabilirler.

👤 *** ***: Ürün klasik bir Apple ürünü. Beklentilerinize gore her şeyi karşılıyor. Ben bilhassa spor takip edeni için aldım. Bundan öncesinde series 3 vardı aralarındaki fark hissediliyor. Bendeki renk yeşil değişik ve güzel. Şayet öteki cihazlarınızda apple ise büyük kolaylıklar sağlıyor.

Apple Watch Seri 7 akıllı saat ile ilgili dört gözle beklenen ve sıkılıkla sorulan soruları bu bölümde inceledik.

Apple Watch 7 şarjı kaç gün gidiyor?

Apple Watch Seri 7 akıllı saat, kullanım şekline gore 18 ve 36 saat aralığında performans sergilemektedir. Güç tutum modunda kullanıldığı takdirde 1,5 gün kullanıma olanak sağlar.

Apple Watch Seri 7 konuşma özelliği var mı?

Apple Watch Seri 7 akıllı saat özellikleri içinde konuşma ve ileti cevaplama özelliği er almaktadır.

Apple Watch 7 duşa girilir mi?

50 metre derinliğe kadar suya karşı sağlamlık sunan Apple Watch Seri 7 akıllı saat, günlük kullanımda herhangi bir problem yaşamayacağınız benzeri duş sırasında da kullanmanıza olanak sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*