Antalya Dul Bayanlar

Antalyalı Dul Güzel Kadınlar Aradığı Aşkı Burada Buluyor
Antalyalı Dul Güzel Kadınlar Aradığı Aşkı Burada Buluyor

Antalya’da Yaşayan Bursalı Bir Kadınım ve İkinci Baharımı Arıyorum

Herkese selam ben Ahu. Antalya’da yaşıyorum ama aslen Bursalıyım. Evlendikten sonra eşim Antalyalı olduğu için Antalya’ya taşınmıştım. Evliliğimizin 7. senesinde eşimi bir trafik kazasında kaybetmiştim. O kaza maalesef tatil dönüşü gerçekleşti. Bursa’ya ailemin ziyaretine gitmiştik. Bayram dönüşüydü biraz da yağmur yağıyordu yollar kaygandı. Hız ve karşı tarafında alkollü olması sebebiyle yaşadığımız kazada maalesef eşim rahmetli oldu.

Daha sonra bende tabii ki burada yaşamaya karar verdim. Ee koskoca 7 sene çevrenize de komşularınıza da alışıyorsunuz. Arkadaş ediniyorsunuz ister istemez. İşim de burada olduğu için haliyle kalmanın daha mantıklı olduğuna karar verdim. Hem dönsem nereye dönecektim ki ? Babamın evine dönsem ne kadar huzurlu olabilirdim ? Babam beni çok sever ama ben kendimi yük gibi hissedip rahatsız olacaktım ve bunca zaman sonra kendi hayatıma devam etmenin daha mantıklı olduğuna karar verdim. O yüzden böyle yaşamak şu an daha iyi bir fikirmiş gibi geliyor. Sonuçta kurulu bir düzenim var ve bunu bozmak hiç mi hiç işime gelmiyor. Bu hayatı sonuçta ben seçtim ve bunu kimseye yük olmadan yaşamaya devam etmeliyim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Birazcık kendimden bahsedecek olursam 35 yaşında dul bir kadınım. Sigara ve alkol konusunda herhangi bir baskım ve talebim yok. Özel günlerde kutlamalarda bende kullanıyorum tabii ki. O yüzden eşim olacak kişi ye de niye kullanıyorsun kullanma bırak gibi baskılar yapmam. Aynı sağ duyuyu eşimden de bekliyorum. Kocamın ölümünden sonraki 5 yıllık bekarlık hayatımın sonunda hayatıma bir eş, bir yoldaş almaya karar verdim. Bu kişiyi ince eleyip sık dokumam gerekiyor. Sonuçta çok mutlu bir evliliğim vardı ve maalesef bitti. Ancak sıradaki gerçekleştireceğim evlilikte bunun tersi bir evliliği sürdüremem. Eşim bana ve aileme kesinlikle saygılı bir beydi. Beni baskılamaz, bana fiziki veya psikolojik herhangi bir şekilde şiddet göstermezdi. Sesini bile yükselttiğini hatırlamam. Şimdi kuracağım yuvanın da aynı bu şekilde olmasını istiyorum. Benimle evlenmek ve gönlümü kazanabilmek istiyorsanız eğer; kibar, nazik ve saygılı bir bey olmalısınız. İstediğim yaş aralığı ise kesinlikle 40 ı geçmemeli ve 35’ten küçük olmamalı. Bunlara da dikkat ederek yazarsanız çok sevinirim.

Antalyalı Dul Güzel Kadınlar Aradığı Aşkı Burada Buluyor
Antalyalı Dul Güzel Kadınlar Aradığı Aşkı Burada Buluyor

İsim : Ahu

Yaş : 35 

Boy : 171

Kilo : 66

Sigara : Var 

Alkol : Var

Yaşadığı Şehit : Antalya


Antalyalı Dul Bayanlarla Nasıl Tanışabilir ve Onlarla İletişime geçebilirim?

Antalya ilimizde çok fazla sayıda dul ve türbanlı bayanlarımız bulunmaktadır. Bunların bir kısmı sevgili ve bir kısmı ise evlenilecek olgun birer eş adayı arıyorlar. Dul bayanlar olduğu gibi genç bekar ve orta yaşlı daha önce hiç evlenmemiş bekar bayanlarda var. Yaşları 25-45 arası Antalyalı dul bayanlar olduğu gibi bu yaş grubunda bekar bayanlar da var. Onların gönlünü kazanmak için sevgili beyler başlıca yapmanız gerekenler, hanımlara karşı saygılı ve hoşgörülü davranmak olduğunu söyleyebilirim. Çünkü saygılı bir erkek diğer erkeklere göre bir kaç adım önde olurlar.

Kadınlar saygı görmekten ve peşlerinden koşulmasını severler bunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Sizlerde onlara saygılı birer mesaj atarak onlarla tanışma işine başlayabilirsiniz. Cevap alamadınız diye pes etmemenizi tavsiye ederiz. Devam edin saygıyı koruyarak hakaret etmeden yazmaya devam edin çünkü kadınlar sizin hemen pes edip aşkınızdan vazgeçip vazgeçmeyeceğinizi görmek isteyebilirler. Siz siz olun aşkınız için savaşmaktan vazgeçmeyin. Eğer onu bulduysanız hemen gidip ilanına bir mesaj bırakın ve sizi görüp sizlere cevap vermesini bekleyin.

Tanıştığımız İnsanların Gerçekliğinden Nasıl Emin Olabiliriz?

2020 yılında işlevine başlamış olan arkadaşlık sitemiz de sizlere en iyi kalitede güncel ve gerçek ilanlarıyla hizmet vermek için çalışıyoruz. Güven konusunu sağlamak ve bu konuda sizin de emin olmanız için kesinlikle fotoğrafsız ilanları kabul etmiyor ve paylaşmıyoruz. Böyle bir ilan görmeyeceğiniz gibi görmüş olduğunuz fotoğraflı eş arayan arkadaşlarımıza güvenerek, içiniz rahat bir şekilde mesaj atıp onlarla tanışma şansını yakalayabilirsiniz.

2021 yılına yaklaşmakta olduğumuz bu günlerde güvenlik konusunu daha sıkı ele almaya çalışıyoruz. Bu yönde çalışmalarımız hala devam etmektedir. Sitemiz ücretsiz olduğu için insanlarla rahat iletişim kurabilirsiniz ve bu iletişimlerin en sağlıklı ve güven dolu bir şekilde gerçekleşmesi için elimizden geleni yapmaktayız ve yapmaya da devam edeceğiz.

Sizler de gönlünüz rahat bir şekilde kuracağınız yuvanızın temellerini bizim sitemizde atarak, Türkiye’nin her yerinden adaylarınızla veya beğendiğiniz bayanlarla tanışma, arkadaşlık veya bir yuva kurma şansını yakalayabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*