Ankaralı Bekar Bayanlar Manita ve Eş Arıyor

Ankara Dul Bayanlar Telefon Numaraları Whatsapp Sohbet
Ankara Dul Bayanlar Telefon Numaraları Whatsapp Sohbet

Ankaralı Bahar Sevgili Arıyor

Herkese selam ismim Bahar 27 yaşındayım. Ankara’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Ama takıldığım erkekler oldu. Sevgililerim tabi ki oldular ama hiç birisi ile bir son göremedim. Hepsi paramın peşindeymiş meğer. Zamanla bunu anlamış oldum. Hayatıma her giren vaktimden çaldı sadece. Bence gerek bile yok böyle şeylere para dediğiniz elinizin kiri arkadaşlar. Yokken size çok önemli bir şey gibi gelebilir ama inanın bana mutluluk getirmiyor. Çünkü insanlar sizi siz olduğunuz için sevmeyi bırakıyorlar ve paranız için sizi kullanma adına size yaklaşıyorlar. İnanın bana bunu fark ettiğiniz zaman canınızı çok yakıyor. Üç beş kağıt parçasının insan hayatından daha önemli olduğunu görmek, bizi insanlığımızdan ettiğini görmek gerçekten yaralıyor.

Ankaralı Bekar Bayan Bahar

Benim zenginliğim aileden geliyor. Babam Ankara’nın en önemli müteahhitlerinden birisidir. Büyük bir firmamız var. kaç tane işte kaç tane bina yaptığını sorsam neden babam bile bilmez. Ben evin tek çocuğuyum kalacak olan miras bana kalacağı için insanlar da bunu bildikleri için bana verdikleri değerden çok farklı bir şekilde davranıyorlar. Oysa ben öyle bir şey istemiyorum. Çevremde arayıp bulamadığım umutlu dostluğu arkadaşlığı sevgiyi şimdi burada internette arıyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ve ben eminim ki konuda başarılı olacağım. Zaten o kişinin beni ben olduğum için sevdiğinden emin olursam o kişiye her şey feda olsun. İlişkide ve arkadaşlık konusunda çok verici birisiyim. Dostlarımdan sevdiklerimden hiçbir şey esirgemem onlar için herhangi bir şey yapmaktan asla çekinmem. Asla geri adım atmam. Biz ankaralıyız bizde geri vites olmaz gerekirse ilerden döneriz.

İsim : Bahar

Yaş : 27

Boy : 172

Kilo : 63

Yaşadığı Yer : Ankara

Ankaralı Bekar Bahar Mutluluğu Arıyor

Yani benim bu saatten sonra aradığım ve istediğim tek şey bir parça huzur biraz mutluluk hepsi bu. Karşımdaki kişiden maddi olarak hiçbir şey beklemiyorum. Benim için önemli olan tek şey ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan yakınlık ilişkisidir. Ben, ailevi değerlere önem vermeyen arkadaşları ile geçinemeyen birisini kesinlikle istemiyorum. Aile benim için çok önemlidir.

Yanlarına gittiğim zaman beni gördüklerinde bunu da nereden aldı nereden buldu demelerini istemiyorum. Beni gördüklerinde yüzlerinde güller açsın ve aileleri de bana yansıtsınlar ki ben de severek yanlarına gidebileyim.

İyi bir arkadaş ortam olsun onlarla buluşalım görüşelim eğlenelim beraber bir şeyler yapalım. Gerekirse beraber tatile gideriz akşam yemeklerine evimize çağırırız. güzel eğlenceli vakitler geçiririz. Çünkü ben şöyle düşünüyorum ki; arkadaşları ile bile geçinemeyen birisi benimle nasıl geçinsin, evini nasıl geçindirsin ve çocuğuna nasıl arkadaş gibi bir baba olsun.

Bunlar tabii ki küçük ama önemli detaylar. Unutmayalım ki sinekte küçüktür ama mide bulandırır. Benim eşimden herhangi bir maddi bir beklentim yok. Zaten maddiyat ile ilgili bir problem yok. Şükür ki bana ailemden kalacak olan miras eşime de bana da torunlarımıza da yetebilecek durumda çok şükür. Zaten biz yuvamızı kurmaya karar verdiğimiz zaman ailem de bize destek olacaktır. Yeter ki sevildiğimi görsünler…

Ankaralı Bekar Bayan Bahar Hakkında

27 yaşında 172 cm boyunda 63 kg bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Ama tabii ki birkaç tane sevgilim oldu. Fakat hepsi yukarıda da belirttiğim gibi param ve güzelliğin için benimle birliktelerdi. Ben size mutluluğu arayan hür bir kadın olarak bu mutluluğu burada bulacağıma inanıyorum.

Çalışmıyorum herhangi bir işim yok. Üniversite mezunuyum hukuk okudum fakat işimi yapmıyorum. Sadece babamın şirketinde babamın avukatı olarak görev yapıyorum. Bunu da babam olduğu için çalışıyormuş olarak düşünmüyorum. Yani evet onu söylemesi biraz garip ama baba parasıyla geçiniyorum.

Tabi ben bunu bir sorun olarak görmüyorum. Fakat ata erkil bir toplum olduğumuz için evleneceğim kişinin en azından bir işi olduğunu bilmek benim için motive edici olabilir. Kazandığı paranın benim için herhangi bir önemi yok asgari ücretle bile çalışabilir belki onun altında bile çalışabilir. Gerekirse kağıt bile topluyor olabilir kesinlikle ona saygı duyarım yeter ki bir işi olmuş olsun. Çünkü biz babamızdan böyle gördük ve babam beni kesinlikle ona vermez. Ondan önce sevgililik dönemimizde bile engel olur ve ben ailemin onaylamadığı birisiyle kesinlikle evlilik düşünmüyorum.

Benimle sevgili olacak ve hatta birlik düşünüyor olacak kişi benden önce aileme saygı gösterip onların gönlünü feth etmesi gerekiyor. Bu benim için çok önemli bir durum. Yarın bir gün babamın evine ziyarete gittiğim zaman benimle gurur duyduğunu duyabilmek benim için dünyalara bedel bir durumdur. Bana bu unutamayacağım kadar güzel olan duyguyu yaşatacak kişiye ben de gözüm gibi bakarım. Gözüm kadar kıymetli olur ve o zaman anlayabilirim ki bu kişi benim çocuğumun babası olabilecektir.

Tabi öncelikle biz bir tanışalım oturalım konuşalım görüşelim anlaşabilirsek her şey olacağına varır. Kader bizi nereye götürür hepsini zamanla göreceğiz.

Lütfen bana yazacak kişiler saygılı ve efendi kişiler olursa çok memnun olurum. Herkese teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum.

İlgili Aramalar

https://sesliharita com/harita/ankara-tek-gecelik-iliski-bayan,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*