Among Us Nedir, Nasıl Oynanır? Among Us Fiyatı ve Hikayesi

Among Us Hakkında Informasyon

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Among Us Hakkında Bilgi

Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafınca geliştirilip piyasaya sunulan Among Us, fazla oyunculu bir toplumsal çıkarım oyunudur. 15 Haziran 2018 senesinde piyasaya sürülen ancak çıkmış olduğu anda pek de ilgi görmeyen bu oyun günümüzde ise tam bunun tam tersine son aşama popülerdir. iOS, Microsoft Windows, Android gibi pek fazla platform da yer edinen Among Us, Twitch isimli canlı gösterim mecrasında en fazla insanların tercih ettiği oyunlar içinde da bulunmaktadır. Bu makalemizde sizler için Among Us hakkında detaylı detayları sunacağız. İşte son devrin en popüler oyunları içinde boy gösteren Among Us hakkında detaylı bilgiler.


Among Us Nedir?

Among Us Nedir

Among Us maksimum 10 kişiyle oynanan fazla oyunculu bir oyundur. Oyunun içinde yer edinen bireyler kısaca Crewmateler türlü türlü görevler yaparak katil olan şahıs yada kişileri bulmaya çalışırlar. Katilin kısaca İmposter’ın aslolan maksadı ise yakalanmadan öteki Crewmateler’i öldürmektir. Astronotların uzay aracında yükümlü oldukları pek çok vazife bulunmaktadır. Görevlerini yerine getirerek katili bulmayı hedeflemektedirler.


Among Us Nasıl Oynanır?

Among Us Nasıl Oynanır

Günümüzde Twitch ve Steam de en fazla etkileşim alan oyunlar içinde kendisine yer edinen Among Us, son aşama coşku ve eğlence dolu bir ortama sahiptir. Oyunda masumlar ve katiller yer verilmiştir. Her karakterin belirli bir görevi bulunmaktadır. Masumların içinde gizlenmiş olan katil yada katiller yer verilmiştir. Masumların aslolan maksadı katili bulup yok etmektir. Katiller hiç kimseye yakalanmadan bütün masumları öldürmeyi hedeflemektedir.


Among Us Hikayesi

Among Us Hikayesi

Oyunun kolay bir hikayesi var. Bir grup astronot, uzayda bilinmeyen bir gezegene örnek almaya gidiyor. İlk haritada hemen hemen uzay mekiğinde yer almaktadırlar. İkinci harita da ise astronotlar gezene iniyor ve oradan örnekler topluyor. Etrafta örnek toplanması için belirli kazılar yapılmıştır. Üçüncü harita da ise astronotlarla yazışma kuran kule içeriyor. Hikayeyi aslolan tamamlayan parça ise bu bölüm de içeriyor. Dosya aktarma görevinin yer almış olduğu bu bölüm de dosyaların adları oldukça normal ancak bir tanesi hariç. Hayat formları isimli dosya oyunda insan dışı bir hayat biçiminin yer aldığını kanıtlar şekilde. Astronotların içerisine giren bir yaratığın aslolan maksadı herkesi öldürmektir. Crewmateler kısaca astronotlar ise bu yaratığın kimin içerisine girdiğini bulmayı hedeflemektedirler.


Among Us Sistem Gereksinimleri

Among Us Sistem Gereksinimleri

Mobile ve bilgisayar üstünde kolaylıkla Among Us’ı oynayabilirsiniz. En büyük sebeplerinden birisi de oyunun yüksek grafiklere sahip olmamasıdır. Günümüzde nerede ise her bilgisayar Among Us’ı kolaylıkla kaldırabilmektedir. Among Us sistem gereksinimleri ise şöyleki.

Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Among Us Fiyatı Nedir?

Among Us Fiyatı Nedir

Günümüzde son derece popüler bir oyun olan Among Us, bilgisayar için Steam üstünden 10,50 tl üstünden satışa sunulmaktadır. Mobile versiyonları da bulunan Among Us, Google Play Store ve App Store üstünden parasız bir halde indirilebilmektedir. Oyunun en fazla oynanmasının sebeplerinden birisi de son aşama düşük fiyata sahip olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*