Amasyalı’yım Beni Taşıyabilecek Ve Mutluluğu bulabileceğim Birisini Arıyorum

Amasyalı Dul Sude Mutluluğu Arıyor
Amasyalı Dul Sude Mutluluğu Arıyor

Selaaaamm. Ben Sude Amasya’da yaşıyorum. 28 yaşındayım maalesef elem bir kaza sonucu eşimi kaybettim. Biz birbirimizi severek evlenmiştik. Çok mutluyduk. Ailelerimiz anlaşıyordu benimkiler seviyorlardı. Hayatımın en güzel üç senesine onunla birlikte yaşamıştım. Ancak neyleyelim ki kader üç sene önce bir trafik kazası sonucu eşimi benden aldı. Henüz genç olduğumuz için çocuk düşünmüyorduk.  Şimdi düşününce bir yandan tek başıma ne yapardım nasıl büyütürüm büyüdüğü zaman yavruma bunu nasıl açıklayabilirdim babasının yokluğunu, onun ölümünü diye düşünüyorum ama diğer yandansa keşke ondan bir hatıra olarak bir yavrum olsaydı.

Amasya’lı Dul Sude Mutluluğu Arıyor

Öyle böyle derken zaman aktı geçti dünya dönmeye devam etti ve şimdi tekrardan mutluluğu aramaya koyuldum. Ben gezip tozmak gönül eğlendirmekten ziyade tekrardan birilerini sevmeyi istiyorum. Bu kez bir çocuk sahibi olup annelik duygusunu tatmak bu hissi yaşamak istiyorum. Bunun için güvenebileceğim inanabileceğim bir yer Beni bu kişiyle tanıştıracak bir platform gerekiyordu. Ben de sosyal medyada, internet sayfaları arasında gezinirken bu siteyi gördüm ve ilgimi çekti. hemen girip bakmam ve sorgulamam gerekiyor diye düşündüm. Daha sonra birkaç ilana baktım onlara yorum attım mesaj attım ve gerçekten burada olmaktan memnun olup olmadıklarını sordum. Aldığım cevaplar çok hoşuma gitti insanlar burada gerçekten memnun ve saygı dolu bir arkadaşlık ortamı kurmuşlar. İşte bunları öğrendiğim zaman dedim ki aferin Sude işte gerçekten doğru yerdesin.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Amasyalı Dul Sude Mutluluğu Arıyor
Amasyalı Dul Sude Mutluluğu Arıyor

İsim : Sude

Boy : 158

Kilo : 52

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı yer : Amasya

Amasyalı Dul Bayan Sude İlişki Arıyor

Bense şimdi aklımdaki ilişkiyi burada arıyorum. İnsanlara güvenmenin zor olduğu dönemlerde böylesine sıcak bir ortam görebilmek beni gerçekten mutlu etti.

 Ben 28 yaşında 158 cm boyunda 52 kg kumral bir kadınım. Daha önce bir evlilik yaptım eşimi trafik kazasında kaybettim. Oradan uzaklaşmak bu acıyı unutmak için tayinimi isteyip Amasyaya geldim.

Öğretmenlik mesleğimi yaparken öğrencilerim sayesinde acımı biraz da olsa unutmuştum. uzun süreler yeni birini aramak fikri aklımın ucundan bile geçmiyordu ancak zaman geçtikçe yalnızlığın zorluğu daha çok canımı yakmaya başladı. Hele ki böyle küçük bir yerde yaşıyorsanız İnsanların size bakışları ve dün olmanızın da etkisiyle tavırları yaklaşımları değişiyor. Evinde aradığını bulamayan özgüvensiz insanlar Sokakta beni gördükleri zaman o dik bir şekilde bana bakıyorlar.

Artık bu bakışlardan rahatsız da olmaya başladım. Yalnız başınayken hayatı daha zor sıkıcı geçiyor. Okulda kafamı dağıtabiliyorum fakat akşam eve geldiğim zaman işler o şekilde ilerlemiyor. Tek başıma yaşıyorum sessiz duvarlar üzerime üzerime geliyorlar. Bense artık bu duruma bir son vermek istiyorum.

Amasyalı Dul Bayanlar

Maddi durumu yerinde yanıma yakışacak, daha önce mümkünse evlenmiş boşanmış veya eşi vefat etmiş birisi olursa tercihen daha iyi olacaktır. Çünkü beni daha iyi anlarlar ve evlenirken ailesi tarafından sorun çıkmaz. Sonuçta ikimizde benzer şeyler yaşamış olacağımız için birbirimizin yarasını sarmış oluruz birbirimize iyi geliriz belki de hayat dünyayı bu sefer bizim için döndürür.

Beni tanımak istiyorsanız çekinmeden kendinize güvenli bir şekilde bana mesaj atabilirsiniz. Erkekte aradığım temel şey özgüvenin yerinde olmasıdır. Bu tamamsa zaten devamı gelir olur. 

Siyasi görüşü veya tuttuğu takım benim için önemli değil görüşlerine saygı duyuyorum fakat fanatikleşmedikleri sürece. Eşimle oturup siyaset konuşmayı veya başka konulardan konuşmayı tabii ki seviyorum. Bunu deneyen arkadaşlar bilirler ki bunun keyfi hiçbir arkadaş muhabbetinde yok.

Amasya Dul Hanımlar Arkadaş Arıyor

O yüzden kendini geliştirmiş beyleri bekliyorum ben eşimle her muhabbeti yapabilecek her konuda ona yorum yapabilecek birisiyim aynı zamanda eşimden de bunları beklerim. Bana yalan söylemesin kendini geliştirmiş olsun kitap okumayı sevsin eğer evlenirsek bir çocuğumuz olursa ona karşı iyi babalık etsin. Benim eş adayımdan başka beklentim yoktur çünkü benim zaten evim ve arabam var bir lisede öğretmenim ne güzel de bir maaşım var.

Ben artık sadece mutluluğu arıyorum paranın maddiyatın benim için herhangi bir önemi yok umarım bunu okuyan kişi tam olarak istediğim gibi birisisindir. Eğer bu şekilde birisi değilsen beni evim arabam için ya da çalışıyor olduğum için kandırmaya çalışıyorsan ben buna illaki öğrenirim illaki kendini belli edersin lütfen birbirimizin vaktini çalmayalım. Doğru kişileri arayalım ben ikimizin de bunu başarabileceğine inanıyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır derler. Gerçekten de öyledir bir şeye inanırsanız onu elde edebilirsiniz. Biraz da evrene Gönderdiğiniz mesajlar enerji ile alakalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*