Amasya Dul Bayanlar

Amasya'da yaşayan Türbanlı Genç Dul Bayanlar
Amasya'da yaşayan Türbanlı Genç Dul Bayanlar

Amasya’da Yaşıyorum ve Zengin Koca Arıyorum Her Şehirde yaşarım

Merhaba ismim Derya 30 yaşındayım. Daha önce bir kere evlenip boşandım. Güzel ve türbanlı bir kadınım. Bir bakan bir daha dönüp bakıyor. Tabi ben bu durumdan ne kadar orası tartışılır. Çünkü ben sadece aşkı değil parayı da değerli görüyorum. Çünkü önceki evlendiğim eşim fakirdi ve istediğim hiç bir şeyi alamıyordum. Kıt kanaat geçinip gitmeye çalışıyorduk. Hal böyle olunca sürekli kavga ve gürültü oluyordu. Ben istemez miydim mutlu bir evim sıcak bir yuvam olsun. Ama olmadı işte. Ve eşimle severek evlenmiş olmamıza rağmen böyleydi o durumumuz. Ben işte o zamanlar anladım ki sevgi karın doyurmuyor ve masraflarımızı karşılamaya yetmiyordu. Tabii ki sabırlı olmamız gerekiyordu ama sabır taşı olsa çatlardı ve bende her gün bu gürültüyü çekmektense boşanmayı tercih ettim ve 4 senelik evliliğim bu şekilde son buldu.

Şimdi ise yeni evleneceğim kişinin maddi durumunun iyi olması benim için öncelikli kriter. Ben tekrar aynı kabusları yaşamak istemiyorum. Sevgi güzel şey tamam kabul ediyorum ama yetmiyor arkadaşlar. O yüzden evi arabası olan güzel bir işi ve maaşı olan birisini aşka tercih ediyorum. Sonuçta insan 10 sene duvara baksa duvarı bile sevebilir. Sevgi evlendikten sonra zamanla olur. Ben mantık evliliği düşünüyorum ve saygı bekliyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bana gelecek olan kişiden de aynı dürüstlükte yorumlar bekliyorum. Daha önce evlenip boşanmış olması benim için sorun değil. Eğer çocukları varsa çocuklarına ablalık yaparım ama annelik yapamam. Çünkü onların zaten bir tane annesi var beni abla olarak görmeleri hem bizim daha iyi anlaşmamızı da sağlayabilir. Öncelikle birbirimize göstereceğimiz saygı zamanla sevgiye dönüşebilir ben buna inanıyorum. Yeter ki zorluk çekmeyelim yüzümüz hep gülsün. Eşim benim istediklerimi aldığı sürece bende ona börekler de açarım sarmalarda sararım çocuklarına ablalıkta yaparım onu ele güne mahçup etmem. Yeter ki karşılıklı istediklerimize saygı ve anlayış gösterelim.

Amasya'da yaşayan Türbanlı Genç Dul Bayanlar
Amasya’da yaşayan Türbanlı Genç Dul Bayanlar

İsim : Derya

Yaş : 30 

Boy : 168

Kilo : 58

Sigara : Var 

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : Amasya

Amasya’da Yaşayan Bekar Bayanlarla Nasıl Tanışırım ? 


Sitemizde sadece kızlar ve bekarlar değil, dul bayanlar türbanlı bayanlar gibi bir çok hanımefendi de gezinmektedir. Güzel Türkiye’mizin her yerinden katılım aldığımız gibi yurt dışından da sitemize katılan ilan sahiplerimiz bulunmaktadır. Buradan ilanlara girerek yorumlar ve mesajlar atarak dul veya bekar bayanlarla tanışabilme şansını sizler de yakalayabilirsiniz. Dul veya bekar bayan arkadaşlarımızla sürekli bir şekilde iletişim kurarak onlarla sürekli konuşup rahatsız etmeden etkilemeye çalışarak daha kolay bir şekilde iletişim kurabilmeyi ve iletişim adreslerini onlardan almayı başarabilirsiniz.

Sitemizin içerikleri tamamen güncel ve fotoğraflıdır. 2021’e doğru ilerlediğimiz bu zor günlerde burada olup sizlere evlerinizden dışarı dahi çıkmanıza gerek kalmayacak şekilde aradığınız ilişkiyi bulma fırsatı tanıyoruz. Size yardımcı olduğumuz yolda güven prensibimizden dolayı fotoğrafsız hiç bir ilanı kesinlikle yayına sokmuyoruz. Bu yüzden ilanları içiniz rahat bir şekilde inceleyebilir ve gönlünüze uygun insanı buradan bulabilirsiniz. 

Genç Bayan Arkadaş ve Sevgililik Arayan Bekar Arkadaşlar

Sitemizin her yaştan insana kapısının açık olduğunu öncelikle belirtmek isterim. Bu sayede her insanın aradığı her yaşta insanı bulabilmesi daha olağan bir duruma dönüşüyor. Bu durum tabii ki bizleri memnun ediyor. Sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz ve konuşabildiğiniz arkadaşlarla maalesef reel hayatta bu kadar kolay konuşamıyoruz. İşte tam da bu nokta da sitemiz devreye girerek sizlere yardımcı oluyor. Sadece kız arkadaş değil erkek arkadaş arama durumunda da durum maalesef aynı. Kızlarımız mahalle baskısı diye adlandırdığımız ayıplanma korkusu yüzünden hoşlandıkları kişilerle konuşamıyor ve bir çok gencimiz aşka ve sevgiye muhtaç bir gençlik geçiriyor.

Tabi bu durum büyük şehirlerde daha kolay ve daha rahat sayılabilir. Her ne kadar yine de büyük şehirlerimizin bazı semtlerinde bu durum hala kolay yaşanamasa da bu durum Anadolu’ya göre kıyaslandığında çok daha kolay sayılabilir. Hele ki kapalı bir kadınsanız yüz yüze gidip biriyle konuşmayı size daha da zorluyorlar.

İşte sitemizin Van, Ağrı, Amasya, Erzincan, Trabzon, Sinop, Uşak, Edirne, Kars farketmeksizin güzel ülkemizin her yerinde, her ilçesinde sizlere vermiş olduğu hizmetleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu da sizlerin hayatlarınızı daha güzel ve mutlu bir şekilde yaşayabilme aşkı bulabilme imkanı sağlıyor.

İlgili Aramalar

türbanlı genç kızlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*