Altus AL 81 IC Kurutma Makinesi İnceleme

Altus AL 81 IC kurutma makinesi, çamaşırlarınızı kuruturken size destek olmak için tasarlanmıştır. Kurutma işleminde yoğuşturmalı-ısı pompalı teknolojisi kullanarak enerji tasarrufu elde eden makine, senelik enerji tüketiminde de kullanıcılarından tam not almayı başarır. Ikimiz de bu içerikte Altus AL 81 IC kurutma makinesinin özelliklerini, performansını, kullanıcı yorumlarını sizler için inceledik.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Altus AL 81 IC Özellikleri

Kapasite 8 kilogram
Ağırlık 40.5 kilogram
Program Sayısı 15
Uzaktan Kontrol Yok

Altus AL 81 IC Kurutma Makinesi

Altus AL 81 IC, zamandan, yerden ve enerjiden tutum etmenizi elde eden gelişmiş teknolojili tasarımı yardımıyla işlevselliğini ortaya koyar. Bununla beraber, birden çok program seçeneği, çamaşırlarınızı incitmeden kurutan tambur deseni ve vakit erteleme özellikleriyle bütün kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

İşte, Altus AL 81 IC Kurutma Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

Altus AL 81 IC Dizayn

PLX LED / 7Seg tipi display ekranı ile kullanımı son derece basit olan Altus AL 81 IC kurutma makinesi, 0-24 saat içinde vakit erteleme özelliği yardımıyla size kullanım sırasında esneklik sağlar. Su tankı dolu göstergesi (LED), kondenser temizleme uyarısı (LED) ve filtre temizleme uyarısı gibi kullanışlı ve güvenilir özellikleri de bulunan bu makine, beyaz rengi ve siyah kapağı ile minimal bir görünüm sunarken çağdaş çizgileri de evinize taşımayı dikkatsizlik etmez.

Altus AL 81 IC

Altus AL 81 IC Kapasite

Altus AL 81 IC kurutma makinesi 8 kilogram kapasitesi yardımıyla geniş ve büyük bir ailenin bütün çamaşırlarını tek seferde kurutmayı başarır. Aquawave tambur deseni ön plana çıkan aygıt, çamaşırlarınızın kırışıklıktan korunmasını sağlar ve bu sayede ütüye ayırdığınız vakti da büyük seviyede kısaltır. 

Altus AL 81 IC Güvenlik

Vakit erteleme göstergesi Var
Kalan vakit göstergesi Var
Çocuk kilidi Var

Vakit erteleme göstergesi ile güvenlik bakımından kullanıcılarının mutlu eden Altus AL 81 IC kurutma makinesi, kalan vakit göstergesi yardımıyla işlerinizi planlamanıza ve enerjiyi boş yere harcamamanıza imkan tanır. Bununla beraber aynı zamanda çocuk kilidi özelliği ise evimizdeki miniklerin makineye ulaşmasını engelleyerek güvenliği sağlar. Tasarruflu yapısı ile ön plana çıkan Altus AL 81 IC, böylelikle kullanıcılarına hem güvenilir hem de fonksiyonel bir kullanım olanağı tanır. 

Altus AL 81 IC Boyut ve Ağırlık

Yükseklik 84.6 santimetre
Genişlik 59.7 santimetre
Derinlik 53.6 santimetre
Ağırlık 40.5 kilogram

Altus AL 81 IC kurutma makinesinin derinliği 53.6 santimetre, genişliği 59.7 santimetre ve yüksekliği 84.6 santimetre’dir. İdeal ve kompakt ölçüleri ile ön plana çıkan ürün, 40.5 kilogram ağırlığı ile de son derece kullanışlıdır. Bu şekilde hem geniş bir kurutma kapasitesi hem de büyük bir yer tasarrufu sağlamayı başarır.

Altus AL 81 IC Teknik Özellikleri

  • 8 kilogram kapasite
  • A++ enerji sınıfı
  • 15 program seçeneği
  • 236 kWh enerji tüketimi
  • Aquawave tambur deseni
  • Kırışıklık engelleme özelliği
  • Çocuk kilidi
  • Vakit erteleme

Altus AL 81 IC Enerji Tüketimi

Senelik Enerji Tüketimi 236 kWh
Enerji Verimlilik Sınıfı A++
Doğrudan Tahliye Var

A++ enerji sınıfına sahip olan bu Altus AL 81 IC, senelik 236 kWh enerji tüketimiyle son derece tasarruflu bir seçenektir. Doğrudan tahliye özelliği ile donatılmış olan kurutma makinesi, suyu boşaltmakla uğraşmanızın önüne geçerek zamandan da tutum etmenize imkan tanır. Böylelikle hem bütçenize hem de çevreye katkı sağlamayı başarır.

Altus AL 81 IC Programları ve Kullanımı

15 değişik programı ile çamaşırlarınızı türüne bakılırsa kurutabilmenize imkan elde eden Altus AL 81 IC, Eco Sense kontrolü ile hem çevre dostu hem de duyarlı bir kurutma deneyimi sunuyor. Çamaşırlarınızı üstteki tanka yerleştirerek kurutma yöntemini kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu makine, çamaşırlarınızı en doğru biçimde kurutarak ömrünü uzatmanıza da destek sunar. Bununla beraber kalan vakit göstergesi ise makinenin durumunu takip etmenizi ve planlama yapmanızı kolay hale getirir.

Altus AL 81 IC

Altus AL 81 IC Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Tam bir f/p ürünü. Oldukça memnunuz. Eşim hayatına kattığım kolaylık için fazla fazla teşekkür ediyor mevzusu geçtikçe. Onu zahmetten kurtaracak her adım benim için mutluluk deposudur. Artık çamaşır trafiği yaşanmıyor. Makineden çıkan çamaşır balkonda kurumak için sıra beklemiyor. Kış günlerinde o çamaşır saatlerce kurumuyor. Yağmur da yağarsa bi o denli daha bekliyorsun yağmuru fark etmezsen. Fark edersen toplamak için koşuşturuyorsun. Kış vakti hanım artık üşümeyecek balkonlarda.

👤 *** ***: Ürün şık ve güzel görünümlü, sessiz çalışan kullanımı basit, çamaşırları yeni gibi icra eden bir makine. Fazla mutlu kaldık her insana öneri ediyorum, düşünmeden alabilirsiniz. Makine söyledikleri gibi A++ enerji sınıfı ve tambur iç aydınlatma özelliği var, ısı pompalı.

👤 *** ***: 20 aylık oğlumun atletleri ile ilk deneyimi yaşadık. Netice ortada. Geç kaldığımızı bir defa daha fark ettik.

👤 *** ***: Her kedili eve şartmış onu anladım. 2 kedimiz var ne kadar tarasam da tüy oluyordu sorunumuz ciddi miktarda azaldı. Toz alerjim vardı o mevzuda da rahatladım. Her çamaşır katladığımda veya nevresim değiştirdiğimde hapşırmaktan helak oluyordum. İyi ki almışım, fazla memnunum.

👤 *** ***: Markalı ürünlere fazla para vermeye gerek bulunmuyor düşüncesindeyim ürün her özelliği ile oldukça kafi ve kullanışlı.

👤 *** ***: Çok para vermeyin daha farklı markalara. Aynı işi aynı enerji tüketimi ile yapıyor. 7 kilogram ıslak 800 devirde sıkılmış çamaşırı ortalama olarak 90-120 dakikada kurutuyor. Oldukça kafi bence.

👤 *** ***: Ürün kötü değil fakat ben mutlu kalmadım. Birazcık yetersiz geldi. İade ettim.

👤 *** ***: Üründen asla mutlu kalmadık, ilk ayındaki performansından yaratı kalmadı. Öneri etmiyorum.

Editör Yorumu

Altus AL 81 IC

Altus AL 81 IC kurutma makinesi, her türlü kumaşın süratli ve tesirli bir halde kurumasını elde eden yüksek kaliteli bir seçenektir. Fiyat performans bakımından kullanıcılarını mutlu eden bu kurutma makinesi, enerji tasarruflu bir çalışma moduyla enerji faturasında mühim bir tutum sağlar. Geniş kapasitesi yardımıyla büyük boyutlu yıkama makinelerinde yıkanan bütün çamaşırlarınızı tek seferde kurutma olanağı sunar.

Kullanımı son aşama basit ve kullanıcı dostu olan makinenin dijital ekranı, kurutma işleminin ne kadar süreceğini ve kalan süreyi gösterir. Ek olarak dokunmatik tuşları da ayar yapmanızı ve takip etmenizi de kolay hale getirir.

Bu kurutma makinesinin en büyük avantajlarından birisi de sessiz çalışmasıdır. Gürültülü kurutma makinelerinden sıkılanlar için Altus AL 81 IC, sessiz bir çalışma sunar ve evinizde rahat bir ortam yaratır.

Son olarak, Altus AL 81 IC kurutma makinesi, sağlam ve uzun ömürlüdür. Sağlam yapısı ve yüksek kaliteli malzemeleri yardımıyla uzun seneler süresince sorunsuz bir halde kullanabilirsiniz.

Bütün bu avantajları göz önünde bulundurarak Altus AL 81 IC kurutma makinesi, tercih edebileceğiniz ideal bir üründür diyebiliriz.

Bu bölümde Altus AL 81 IC kurutma makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Altus AL 81 IC kurutma makinesinin kapasitesi nedir?

Altus AL 81 IC kurutma makinesinin kapasitesi 8 kilogram’dır. Bu kapasite, geniş bir ailenin bütün çamaşırlarını tek seferde kurutmak için kafi olur.

Altus AL 81 IC hangi giysileri kurutur?

Altus AL 81 IC kurutma makinesi, neredeyse bütün giysileri kurutabilir. Sadece su geçirmez yada hususi bakım gerektiren giysileri kurutmamanız gerekmektedir.

Altus AL 81 IC enerji tüketimi nedir?

Altus AL 81 IC kurutma makinesi yılda bir tek 236 kWh enerji tüketimi yapmaktadır. Düşük enerji tüketimi ile rakiplerini geride bırakmayı başaran aygıt, A++ enerji sınıfıyla enerji tasarrufu noktasında da kullanıcılarını mutlu eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*