Aldatmak 19. Bölüm 23 Şubat Perşembe ATV Yeni Bölüm Tek Parça İzle.. – Muhabir

Aldatmak 19. Bölüm 23 Şubat Perşembe ATV Yeni Bölüm Tek Parça İzle.. ATV’de  ilk bölümüyle ekranlara gelen ve fazla sevilen ‘Aldatmak’ adlı  dizi Her hafta Perşembe günleri 20.00’da ATV ekranlarında İzleyicileri ile buluşuyor!  Aldatmak Dizisi bugün 2 Şubat Perşembe 20.00’da 19. kısmı ile seyircileri ile buluşacak.. Başrolünde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu benzeri pek çok isim bulunan dizinin ilk bölümünün yayınlanmasıyla büyük izleyici kitlesine ulaştı. Merakla beklenen ‘Aldatmak’ dizisinde bugün 19. bölümde neler olacak? Dizinin 19. bölüm fragmanı izle! Aldatmak 19. Bölüm 23 Şubat Perşembe ATV Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Aldatmak 19. Bölüm 23 Şubat Perşembe ATV Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

Aldatmak 19. Bölüm 1.   Fragman İzle..

Aldatmak Dizisi 18. Bölüm Son Bölümde Ne oldu? Aldatmak 18. Bölüm İzlemek için Tıkla..

ATV ekranlarında 26 Ocak Perşembe günü gösterilen Aldatmak Dizisi son bölümde neler yaşandı? Aldatmak 18. bölüm son bölüm ekrana geldi. Aldatmak 18. Bölüm İzlemek için Tıkla..

Aldatmak Dizisi Mevzusu Nedir?

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek fazla eşiyle olan evliliği yıkımdan kurtarmış, pek çok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, devamlı adaletin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir hanımdır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve refah içerisinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü benzeri ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale bulunduğunu anlamaya adım atar.

Aldatmak Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Aldatmak Dizisinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Hususi benzeri pek çok başarı göstermiş oyuncu yer almıştır.

Aldatmak 19. Bölüm 23 Şubat Perşembe ATV Yeni Bölüm Tek Parça İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*