Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Akrep burcu erkeği ve İkizler burcu hanımının her ikisi de kuvvetli iradeye haizdir ve bu da kişiliklerinin çatışmasına yol açabilir. Akrep erkeği çoğu zaman itibarı ve imajıyla ilgilenir ve çevresindekilerden saygı görmek ister.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İkizler hanımı değişimi ve çeşitliliği severken, Akrep erkeği rutinle daha rahat eder. Bu iki burcun beraber uyumlu bir halde çalışmasının en kaliteli yolu, her iki kişinin de ilişkilerinden ne istedikleri mevzusunda net bir halde yazışma kurmalarıdır

Her ikisi de kuvvetli iradeyi sever.

Şimdi, Akrep erkeği ve İkizler hanımının uyumluluğundan bahsedelim. Genel olarak, bu iki burç oldukca farklıdır. Akrep erkeği duygusal, tutkulu ve gizemli iken İkizler hanımı mantıklı, ergonomik ve sosyaldir.

Akrep erkeği her şeyi gizli saklı tutmayı severken, İkizler hanımı başkalarıyla informasyon paylaşmaktan hoşlanır. Bu, duyguları hakkında açıkça yazışma oluşturmak yada hemen sonra tartışmalara yol açabilecek sırları birbirlerinden saklamak söz mevzusu olduğu zaman aralarında birtakım çatışmalara niçin olabilir!

Akrep burcu erkeği çevreden saygı görmek ister.

Akrep Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Akrep Erkeği İkizler Hanımı Uyumu

Bir Akrep erkeği çoğu zaman itibarı ve imajıyla ilgilenir ve çevresindekilerden saygı görmek ister. Partnerine oldukca güvenilir olabilir, sadece ona saygısızlık ettiğinizi yada gereksinimlerini karşılamadığınızı hissederse, ilişkiyi bitirebilir. Akrep erkeği, bir hanımı yatakta iyi mi mutlu edeceğini bilen kuvvetli, tutkulu bir aşıktır. Kolayca doyum edilemeyen yoğun bir cinsel iştahı vardır. Sadece yatakta her şeyi doğru yapmış olursanız, size derinden âşık olmaması zor olacaktır!

Ek olarak analitik bir zekaya haizdir ve bu da onu sorun çözme mevzusunda mükemmel kılar. Bu, iki şahıs içinde herhangi bir problem var ise beraber çözebilecekleri manasına gelir şu sebeple her ikisi de sorun çözme mevzusunda benzer özelliklere haizdir.

İkizler hanımı partnerinin sorunlarını dinlemekten hoşlanmaz.

İkizler hanımı partnerinin sorunlarını dinlemektense dostlarıyla konuşmakla daha oldukca ilgilenir. İş yerinde neler bulunduğunu duymaktansa son olarak dedikoduları tartışmayı tercih eder.

Bu durum Akrep erkekleri için problem yaratabilir şu sebeple bir çıkışa gereksinim duyan derin hislere ve duygulara haiz olma eğilimindedirler, sadece İkizler hanımefendileri kendi hayatlarında da yeni bir şey olmadığı sürece bunu duymak istemezler.

İkizler burcu hanımı değişimi ve çeşitliliği sever.

İkizler hanımı, rutini yeğleyen Akrep erkeğine bakılırsa oldukca daha esnek ve uyumludur. İkizler hanımı değişimi ve çeşitliliği severken, Akrep erkeği rutin mevzusunda daha rahattır. İkizler hanımı yeni bölgeler ve deneyimler keşfetmek isterken, Akrep erkeği rahatlamak için hanede eşiyle yada dostlarıyla kalmayı tercih edebilir.

Akrep erkeği partnerinin çekiciliğine ve zekasına kapılır.

Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Akrep Erkeği İkizler Hanımı Cinsellik Uyumu nasıldır

Akrep erkeği partnerinin çekiciliğinden ve zekasından etkilenir, sadece niçin her anını beraber geçirmek istemediğini daima anlayamaz. İkizler hanımından bağımsızlığı sebebiyle etkilenir, sadece bu ilişkilerinde problemlere niçin olabilir. Akrep erkeği partnerinin oldukca bağımsız bulunduğunu ve ona ihtiyacı olmasıyla birlikte ihtiyacı olmadığını düşünebilir.

İkizler burcu hanımı ara sıra boşluğa gereksinim duyar, bu da Akrep burcu erkeğinin onu devamlı yanında istemediğinde davranışları yada sözleriyle reddedilmiş yada dikkatsizlik edilmiş hissetmesine niçin olabilir (Akrepler kıskanç olmalarıyla bilinir).

İkizler burcu hanımı serüven ve heyecanı sever.

Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Akrep Erkeği İkizler Hanımı Cinsellik Uyumu

İkizler hanımı toplumsal bir kelebektir ve Akrep erkeği için oldukca çekici olabilir. Macerayı ve heyecanı sever ve adam arkadaşının veya kocasının ona bu tarz şeyleri yeterince sunmadığına karar verebilir. Akrep erkeğinin ona sunabileceğinden daha çok serüven isteyebilir veya beraber onun verebileceğinden daha çok süre geçirmek isteyebilir.

İkizler hanımefendileri çoğu zaman problemleri hakkında başkalarıyla konuşmakla ilgilenirler. Çoğu zaman tertipli olarak dertleştikleri pek çok arkadaşları olur. Bu durum, duygusal yüklerinin devamlı üzerlerinde olmamasını yeğleyen birtakım Akrepleri rahatsız edebilir!

Bu iki burcun beraber uyumlu olması.

Bu iki burcun beraber uyumlu bir halde yaşayabilmesinin en kaliteli yolu, her iki kişinin de ilişkilerinden ne istedikleri mevzusunda net bir halde yazışma kurmalarıdır. İkizler hanımefendileri konuşkan olmalarıyla bilinirler, sadece Akrep erkeklerinin sabrına ve anlayışına da gereksinimleri vardır. Akrep erkekleri son derece inatçı olabilir, bu yüzden İkizler hanımefendileri gerektiğinde uzlaşmaya istekli olmalıdır. Bir Akrep erkeği ideal eşini bulduğunda – onun ilgi alanlarını paylaşan ve iyi mi hissettiğini anlamasını sabırla beklemekten çekinmeyen bir karı – kendine güvenilir kalmış olduğu ve en oldukca ihtiyacı olduğu zaman (veya asla) onu sert bir halde yargılamadan yakından dinlemeye devam etmiş olduğu sürece her durumda mutlu olacaktır.

Çıkarımlarımız

Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu İyi Mi

Akrep Erkeği İkizler Hanımı Cinsellik Uyumu İyi Mi

Bir Akrep erkeğiyle uzun vadeli bir ilişki arıyorsanız, onun duygusal bağ kurma ihtiyacını idrak etmek önemlidir. Söyleyecek mühim bir şeyi olduğu zaman onu dinleyecek ve işler zorlaştığında ortadan kaybolmayacak birini ister. Yargılanma yada reddedilme korkusu olmadan partneriyle açıkça konuşamayacağını hissederse, ilişki uzun solukta yürümeyebilir. Öte taraftan, spontanlık ve coşku dolu serüven dolu bir yaşam istiyorsanız, bu tam da ikinizin de beklediği şey olabilir!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*