Akrep Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Balık burcu hanımı akrep burcu erkeği cinsel uyumu astrolojide en fazlaca konuşulan eşleşmelerden birisidir. Bunun sebebi, her iki burcun da fazlaca kuvvetli kişiliklere haiz olması ve son derece sahiplenici olma eğiliminde olmalarıdır. Ek olarak kontrolcü olabilirler, bu da ilişkide birtakım problemlere niçin olabilir. Sadece, bu sıkıntılarla iyi mi başa çıkacağınızı öğrenirseniz, bu son aşama coşku verici bir eşleşme olabilir!

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Akrep burcu erkeği balık burcu hanımı cinsel uyumluluk

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu nasıldır

akrep erkeği balık hanımı cinsellik uyumu nasıldır

Akrep erkeği Balık hanımı cinsel uyumu öteki burçlar kadar iyi değildir. İlişkileri birazcık zor olabilir, sadece üstünde çalışırlar ve birtakım ayarlamalar yaparlarsa beraber mutlu bir hayatları olabilir.

Akrep erkeği Balık hanımı ilişkisi, birbirlerine duydukları kuvvetli duygular ve arzular sebebiyle fazlaca tutkulu ve yoğun olacaktır. Problem, bu ikili bir münakaşaya veya anlaşmazlığa girdiğinde ortaya çıkmaktadır bu sebeple çoğu zaman para veya ev işleri şeklinde mevzularda aynı fikirde değildirler ve bu da evliliklerinin başından başlayarak muntazam bir halde ele alınmazsa süre içerisinde pek çok münakaşaya yol açabilir!

Balık burcu hanımı akrep burcu erkeği cinsel uyumluluk

Şayet bir Akrep erkeğine aşık olan bir Balık kadınıysanız ve bu birlikteliğin yürüyüp yürümeyeceğini öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Dikkate almanız ihtiyaç duyulan ilk şey ikinizin de su burcu olduğunuzdur. Bu, duygusal bağlantı ve birbirinizin gereksinimlerini yada endişelerini anlama mevzusunda fazlaca fazla uyumluluk olduğu manasına gelir. İkinci olarak, Balık hanımefendileri fazlaca besleyici ve iyi yürekli bireylerken, Akrepler duygularını daha çok koruma eğilimindedirler – fakat gene de onlara sahiptirler! Bu sebepten sizi ne kadar önemsediklerini derhal (veya asla) söylemeseler de, endişelenmeyin – kendilerine yakın olanları derinden önemserler (ve muhtemelen fark ettiklerinden bile daha çok).

Aile yaşamı hakkında konuşurken de ortak bir zemin bulacaksınız bu sebeple Balık hanımefendileri çocuk yetiştirmeyi minimum Akrepler kadar severler! Her ikisi de aileye her şeyden fazlaca kıymet verir ve bunun çocuklar için yalnız fizyolojik olarak değil, duygusal olarak da ne kadar mühim bulunduğunu anlarlar – bilhassa de buluğluk çağına girmeden önceki o biçimlendirici yıllarda, buluğluk döneminde bedenlerimiz fazlaca süratli değişmiş olduğu için kimi zaman her şey fazlaca sıkıntılı bir cenk şeklinde görünür ve bu da ara sıra kendimiz hakkında güvensiz hissetmemize niçin olur…

Çıkarımlarımız

akrep erkeği balık kadını cinsellik uyumu

akrep erkeği balık hanımı cinsellik uyumu

Akrep burcu erkeği tutkulu, yoğun ve fazlaca sadıktır. Kuvvetli cinsel arzuları vardır ve yataktaki yoğunluk seviyesine uyabilecek bir partnere gereksinim duyar. Balık burcu hanımı duyarlı, iyi yürekli ve sevgi doludur; kendisini güvende hissettiren birine aşık olmaktan hoşlanır. Hem Akrep erkeği hem de Balık hanımı ilişkilerinde kuvvetli bir bağlılık arzusunun aynı zamanda, bir çift yada aile birimi olarak beraber olmadıklarında onları meşgul eden dış ilgi alanlarına haizdir.

Bu iki burç için aralarındaki problemleri çözmenin mükemmel yolu, ilişki esnasında her bir partnerin diğerinden ne istediği mevzusunda açık bir halde yazışma kurmaktır, böylelikle sonrasında birlik sistemine dahil olan kişiler arasındaki yazışma becerilerinin eksikliği sebebiyle partnerler içinde işler karmaşıklaştığında aralarında hiçbir süre yanlış anlaşılma olmayacaktır.

Netice olarak, balık burcu hanımı akrep burcu erkeği cinsel uyumu zodyakta en elverişli olanlardan birisidir. Her iki partner de birbirlerinin gereksinimlerini karşılamaya isteklidir, bundan dolayı beraber kuvvetli ve kalıcı bir ilişki kurabilirler. Balık burcu hanımı akrep burcu erkeği cinsel uyumu zodyakta en elverişli olanlardan birisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*