Ağrı’dayım Ve Kendime Arkadaş Arıyorum.

Ağrı'lı Sevgili Arayan Genç Kız
Ağrı'lı Sevgili Arayan Genç Kız

Selamun aleyküm benim adım Zerda. Ben Ağrı’dan yazıyorum. Bulunduğum yer çok kapalı görüşlü dar bir bakış acılarına sahip insanlarla dolu bir yer. Ben burada öyle çok sıkılıyorum ki artık internet öğrendim ve buradan bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Mahalle baskısı babamın ve abilerimin beni sıkmaları eve kapatmaları artık canımı çok sıkmaya başladı. Ve ben de en sonunda internette dolanmaya başladım. Ve bu sayede hem interneti hem de bu arkadaşlık sitelerini keşfettim. İnsanlar burada tanışıp arkadaşlık edip sevgili oluyorlarmış. Benim yaşadığım yer itibari ile birisiyle görüşmem birine karşı bir şey hissetmem benim için çok kötü bir durum. Çünkü ailemin baskılarını her zaman üzerimde hissediyorum. Gariptir ki internet ve bilgisayar konusunda bana hiçbir zaman karışmadılar. Galiba bunu bilmedikleri için benim buradan birileriyle tanışıp arkadaşlık kurabileceğimi, sevgili olabileceğimi ve hatta belki de daha fazlası evlenebileceğimi bir kısmetimin çıkabileceğini düşünmedikleri için internet konusunda bana karışmıyorlar.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ağrı’da Arkadaşlık Arayan Zerda

Ve bu durum benim çok hoşuma gidiyor. Zamanla internetten tanıştığım görüntülü konuştuğum İnsanlar tabii ki de oldu ve bu durum hiçbir şekilde risk içermediği için benim çok hoşuma gitti. Artık ilişkilerimi sanal olarak yaşıyordum ve sanal olarak bitirebiliyordum. Bu durum bir yandan çok güzel oluyordu. Duygusal olarak bir boşluk yaşamıyordum. Hem kız hem de erkek arkadaşlarım olabiliyordu, dostlarım oluyordu, derdimi anlatabileceğim insanları bulabiliyordum. Hem de bir sevgili yaparak bunun nasıl bir şey olduğunu görebiliyordum. Ve ben şimdi yeniden bir sevgili arayış içerisindeyim. Belki bu sefer bulacağım kişi ile yolumuz daha uzun olur belki görüşebiliriz. Bunun için benim evden kaçmam gerekir ama seversem bunuda yapabilirim.

Ağrı'lı Sevgili Arayan Genç Kız
Ağrı’lı Sevgili Arayan Genç Kız

İsim : Zerda

Yaş : 25

Boy : 168

Kilo : 57

Sigara : Yok 

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Ağrı

Sevgili Arayan Ağrılı Zerda

Aşk biraz cesaret ister ve ben de bu cesareti ve yürekliliği sevdiğim kişi için gösterebilirim. Evden kaçarım derken aslında bu açıdan bakarsak ciddiydim çünkü burada mutlu değilim belki de sevdiğim kişinin yanında mutlu olurum. Aradığım aşkı Ağrı’da bulursam tabii ki daha güzel olur. Canım anneme istediğim zaman görme fırsatım olur. Ama bu demek değildir ki başka şehirden birisi olamaz. Gönül bu nereden ne çıkacağı belli olmaz. Başka şehirden olduğu için birisini red edemem önce onu tanımak isterim fikirlerimizin uyuşup uyuşmayacağını görmek isterim isterim.

Biraz da kendimden bahsedeyim fiziksel özelliklerimi anlatayım. Ben 168 santim boyunda 57 kilo bir kızım. Daha önce hiç gerçek hayatta bir sevgilim olmadı. Bu duygusal boşluğumu hep internetten tanıştığım başka şehirlerdeki sanal aşklar da doldurmaya çalıştım.

Eğer sevipte görüşeceğim birisi olursa, tabii ki insanlar önce dış güzelliğine göre ağırlanır sonra iç güzelliğine göre uğurlanır atasözümüzden de yola çıkarak ilk önce yanıma yakışıp yakışmadığını görmek isterim. Boyu benden kesinlikle uzun olmalı. Kilosuna takılmıyorum benim için önemli değil kendi sağlığını düşünüyorsa zaten spor yapıyordur. Şayet yapmıyorsa da benim için bir sorun teşkil etmiyor ben sevebilirim. Yeterki gönlünü hoş tutsun beni babamların evindeki gibi sıkmasın. Çünkü ben çok çabuk sıkılırım bir sabun gibi elinden kayıp etmek istemiyorum. Gerçekten de giderim eğer ki kaybetmek istemiyorsa sıkmamayı öğrenecek ve gereksiz kıskançlığı olmayacak.

Ağrı’da Arkadaşlık Kurmak İsteyen Zerda

Romantik birisiyim şiir okumayı severim kitap okumaya bayılırım. Karşımdaki kişiden de en azından kitap okuyor olmasını bekliyorum. Çünkü bir elmanın iki yarısı olmak istiyorsak birbirimizi anlayabilmemiz gerekiyor. Ben kitap okumayı severken o bundan uzaksa ve beni de uzaklaştırmaya çalışıyorsa biz bir elmanın iki yarısı değilizdir.

Ben kaynana ile aynı evde oturmak istemiyorum. Ve çalışmadan bir işim olmadığı için bir gelirim olmadığı için çalışan durumu iyi bana bakabilecek evini kimseye muhtaç etmeyecek birini arıyorum. Evimiz benim aileme de onun ailesine de uzak olursa bence ikimiz içinde daha iyi olur. Kaynana baskısı yaşamak istemiyorum. Çünkü ablamdan duyduğum ve gördüğüm kadarıyla kaynanası ile yaşamakta hiç memnun değil. Çünkü kadın ablama yapmadığını bırakmıyor her gün evi baştan aşağı iki kere temizlettiriyor. Yaptığı yemekleri beğenmediğ gibi birde eziyet edip oğlu eve geldiği zaman ona sanki gelini onu dövmüş gibi anlatıyormuş.

Ben bu olumsuzlukları ablamın yuvasını da gördüğüm için kendi yuvamda da yaşamak istemiyorum. Hayat zaten yeteri kadar kısa ve zorken baba evinde bunca baskı ile uğraşırken bir de evlenip kocamın evinde kaynanamın baskılarıyla günlerimi heba etmek istemiyorum. Sonuçta hepimiz bir kere evleniyoruz ve yuvamızın böyle şeyler yüzünden yıkılmasına nasıl göz yumalım?

Ben tüm bu olumsuzluklardan uzak eşim ve çocuklarımla Mutlu bir yuva kurmak isterim. Ama tabi önce buradan tanışıp sevgili olacağım kişiyle anlaşıp ikimizde bunu istediğimiz zaman bu gerçekleşecek. Umarım beni anlayan ve dinlemeyi sevecek olan kişiler ile tanışırım. Ve umarım sizlerde gönlünüze uygun kişileri bulursunuz onlara yazmaktan çekinmeyin. İyi günler diliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*