Ağrı Dul Bayan İlanları

Ağrı Orta Yaşlı Dul Türbanlı Kadın İlanları
Ağrı Orta Yaşlı Dul Türbanlı Kadın İlanları

Ağrı’da Yaşıyor ve Evlenecek İyi yürekli Bir Erkek Arıyorum

Öncelikle Selamun aleyküm. Ben Ağrı’da yaşayan 52 yaşında dul bir bayanım. İsmim Rukiye. Kocamı 10 sene önce kaybettik. Sizlere ömür anlayacağınız. Çok fazla bu teknoloji olaylarından anlamıyor da olsam dünyalar güzeli kızımın desteği ve yardımı ile bu ilanı yazıyorum.

Ben tek başına yaşayan burada kendi evi olan ve rahmetli eşimin emekli maaşı ile geçinmeye çalışan 2 çocuk annesi dul bir kadınım. Çocuklarımın birisi 30 diğeri 28 yaşında ve ikisi de evli. Küçük kızımı evlendirip yolladıktan sonra artık iyice yalnız kaldığımı fark ettim. Koca ev sanki üzerime üzerime geliyordu. Evde bir ses olsun diye televizyonu açıyordum ama o da fayda etmiyordu. İnsan akşamları bir başına kalmaya korkuyor. Aslında eskiden böyle huylarım yoktu ama yaş ilerledikçe biraz daha kırılgan ve ürkek bir kadın olmaya başladım sanırım. Ama hala aklım tıkır tıkır çalışır ve kendi işlerimi çocuklarımın yardımı olmadan kendim yapabiliyorum çok şükür.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çocuklarım evliliğim konusunda benim yanımdalar. Ama kendileri de aday olacak beyefendi ile tanışıp onay vermeleri şartıyla beni destekliyorlar. Eğer ki gelecek kişi de çocuklu birisiyse çocuklarına annelik yapmak beni mutlu edecektir. Sadece onların da babalarının izdivacına onay vermeleri evlatlarından tek isteğimdir. Tabii ki bu durum özel olarak konuşulur daha sonra ailecek görüşülür iş oraya kadar gelirse eğer.

Ben kapalı bir bayanım alkol ve sigara kesinlikle kullanmıyorum. O yüzden eşim olacak kişinin sigarasına karışmıyorum ama alkol kullanmasına kesinlikle karşıyım. Her şeyin en baştan konuşulup sonuca bağlanması taraftarıyım. 45-60 yaş arası insanlar talip olabilirler. Ağrı’da yaşıyor olması şart değil evim, yuvam bildiğim her yerde yaşarım. Bu benim için sorun değil. Sadece yurt dışına çıkmak istemiyorum. Yurdumdan vatanımdan ayrı kalamam bu yaştan sonra.

Ağrı Orta Yaşlı Dul Türbanlı Kadın İlanları
Ağrı Orta Yaşlı Dul Türbanlı Kadın İlanları

İsim : Rukiye

Yaş : 52

Boy : 159

Kilo : 72

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : Ağrı

Ağrı Erkek Arayan Gerçek Dul Bayanların Fotoğraflı, Güncel ve  Gerçek İlanları

Erkek arayan dul bayanların gerçek ilanları ve gerçek fotoğrafları premium üyelik aramaksızın güncel bir şekilde sitemizde her zaman paylaşılıyor olacaktır. Ankara, İstanbul, Ağrı, Adıyaman, Hakkari, Şırnak, Tokat, Ardahan, Erzurum, Antalya farketmeksizin Türkiye’nin dört bir yanından tüm il ve ilçelerinde sizin için uygun olan fotoğraflı gerçek ilanları ücretsiz bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemiz dul, türbanlı, bekar, Türk, Kürt, Suriyeli, Laz, Çerkez demeden her kesimden insanı içinde bulundurmaktadır. Aradığınız kriterler size en uygun ve gerçekliğinden hiç şüphe etmeyeceğiniz bir şekilde fotoğraflı ispatlarıyla, şimdi mutluluk size bir mesaj kadar uzak. Eee hala ne bekliyorsunuz ? Haydi sizlerde kriterlerinizi belirleyip mutluluğa mesaj atın.

Ağrı’da Erkek Arayan Olgun ve Zengin En Güncel İlanlardaki Bayanlarla Sohbet Etme ve Tanışma Platformu

2020 yılının en popüler, güncel, gerçek fotoğraflarla, ilanlarıyla ve kaliteli içerikleriyle biz de buradayız dediğimiz tanışma platformunda sizlere vermekte olduğumuz hizmetimiz 2021 yılında da hiç durmadan devam edecektir. Bu konuyu kesinlikle merak etmemenizi söylemek isteriz. İlanları severek takip ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin bu ilgisi ve mutlu olma azminiz bizleri işimizin başında tutacak ve 2021 de de hep birlikte olacağımızın garantisini verebiliriz. Bizler siz olduğunuz ve istediğiniz sürece burada olacağız.

Sitemiz kesinlikle insan, memleket, cinsiyet ve ırk ayrımı yapmaksızın herkese eşit bir çizgidedir. Herkesin taleplerine ve kriterlerine saygı duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu çabalarımız tamamen sizin güveninize layık olmak içindir. Sizden de beklediğimiz insanlara saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmanız.

Ağrı’da Dul Bayanlarla Nasıl İletişim Kurabilirim ?

Sizlerle kullanıcılarımızın iletişim bilgilerini kesinlikle paylaşamıyoruz. İlanların altındaki mesaj gönder butonuna tıklayarak ilk etkileşimi kurabilir ve böylece mesaj atacağınız kişinin sizi fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Evlenmek isteyen dul ve kapalı bayan arkadaşlarımız zaten ilanlarında bunu belirteceği için istediğiniz kriterlerinizde bulunan şehirdeki bayanların ilanlarını okuyarak ve yorum atarak ulaşabilirsiniz. Daha sonra ilan sahipleri isterlerse sizlere WhatsApp iletişim veya İnstagram, facebook gibi sosyal medya hesaplarını onlara ulaşabilmeniz için verebilirler. Bu tamamen ilan sahibi ile sizin aranızdaki sohbetle ilgilidir. Ama bizler size kesinlikle mutluluğu aramaktan vazgeçmemenizi tavsiye ederiz. Görüşmek istediğiniz ilan sahibi sizi istemiyor diye denemekten vazgeçmeyin. Mutluluk ve başarı size gelmez sizin onun peşinden koşmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde mutlu olabilir veya bir ilan da siz girerek mutluluğun sizi bulmasını bekleyebilirsiniz. Fakat unutmayın ki bu da başarıya giden yolda attığınız bir adım demektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*