Afyon’dayım Kısmetimi Arıyorum!

Afyonlu Koca Arayan Dul ve Güzel Cevriye
Afyonlu Koca Arayan Dul ve Güzel Cevriye

Herkese selaaaamm ben Cevriye. Doğma büyüme Afyonluyum. Arkadaşlarım bana kaymak Cevriye derler. Beyaz tenli güzel orta yaşlı bir kadınım. Köyün erkeklerinin yarısı peşimdedir benim ama ben yüz vermem hiç birisine. Çünkü hiç birisi benim kriterlerime uymazlar. Daha önce bu Afyon’da 2 kere evlendim. Kocalarımın ikisi de rahmetli oldular ikisinin de mirasını aldım şimdi çatır çatır yiyorum. Ama yalnızlık zor şimdi her ne kadar param da olsa bekar da olsam gönlümce yiyip o paraları eziyor da olsam insan yanında bir yol arkadaşı arıyor. Ve bende tam olarak bu yüzden işte buradaym.

Afyonlu Kaymak Cevriye Kısmetini Arıyor

Ben 39 yaşında bir dulum. Ölen iki kocamdan kalan miraslarla hayatımı sürdürüyorum. Şimdi büyük şehirlerden kısmetimi arıyorum. Afyondan da birisi olabilir ancak benimle büyük şehire yerleşme şartıyla. Benim yeteri kadar param malım, ceviz tarlalarım, hanlarım, hamamlarım var. O yüzden maddiyat benim için artık önemli değil. Bana kadınlığımı hissettirip beni mutluluktan göklere uçuracak en fazla 45 yaşında gücü kuvveti yerinde bir erkek arıyorum. Büyük şehire gidip bir restorant açma hayalim var. Kocamda yanımda olacak tabi ki otursun aslan kocam kasada dükkanımızı çekip çevirsin.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

2 evlilik yaptım ve tabi bir tanecik 13 yaşında bir oğlum var. Ona babalık yapmasını elbette beklemiyorum ama en azından abilik yapsın yanında olsun destek olsun. Sahipsiz olmadığını millete göstersin. Dosta düşmana karşı yanımda dimdik bir şekilde durabilsin.

Gezip tozmalarım yoktur. Eşimi bu konularda kesinlikle sıkıntıya sokmam onu sıkmam beni gezdir diye. Ama her kadın gibi özel günlerimizin hatırlanmasını beklerim. Bence bunca fedakarlık yanında istediğim şey o kadar da büyük bir şey değil.

Her şeyden önce evlilikten de önce karşımdaki kişiyi tanımak istiyorum. Hemen tanışıp evlenelim gibi bir beklentim kesinlikle yok. Tanışalım beraber vakit geçirelim anlaşıp anlaşmayacağımızı görelim ondan sonra ileriye elbette ki bakarız. Ama ilk önce bizim uyumumuz önemli. Ben zaten yakın da İstanbul’a o büyüleyici şehre yerleşicem fakat bunu yaptığım zaman yanımda her koşulda bana destek olacak birini istiyorum. Ev işlerinde oldukça becerikliyimdir. Temizlik yemek bulaşık ütü her konuda iyiyimdir. Şu koca Afyon’da hiç bir gelin çıkıpta elime su dökemez.

O yüzden görüşeceğimiz bey kendisini biraz şanslı sayabilir. Kalbine giden yolu iyi bilir ve yeşil ışığı kolaylıkla yaktırabilirim. Ama tabi önce benim kalbim bakalım sana yeşil ışığı yakacak mı? Önce bir onu görelim bakalım.

Afyonlu Koca Arayan Dul ve Güzel Cevriye
Afyonlu Koca Arayan Dul ve Güzel Cevriye

İsim : Cevriye

Yaş : 39

Boy : 172

Kilo : 65

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Afyonkarahisar

 

Afyonlu Cevriye Ciddi Taliplerini Bekliyor

Erkek dediğin eli becerikli olacak. Tamire tadilata yatkın olacak. Kadın işlerine karışmayacak. Biz büyüklerimizden böyle gördük böyle öğrendik. Öyle kadın gibi oturup dedikodu yapan erkekten bana hayır gelmez ben öyle bir erkeği istemiyorum. Biraz ağır abi ama birazda çocuksu birini istiyorum. Yerine göre davranıp beni rezil etmeyecek birisi olacak. Yanıma yakışacak. Benden kısa birisini kesinlikle istemiyorum benim boyum 172 cm.

Gelip beni taşıyamayan erkek de bir zahmet yazmasın bana talip olmasın. Çocuğuma abi bana koca ama bir o kadar da arkadaş olmasını istiyorum.

Tabi ki bunlar zamanla olacak kendiliğinden oturacak şeyler. Önce bir tanışalım görüşelim. Bakalım bu yola çıkmak isteyecek miyiz? Zaman bizi daha iyi anlaşmak yerine birbirimizden mi uzaklaştıracak bunların hepsini yaşayarak öğreneceğiz.

Umarım bu site bana aradığım her şeyi sağlayabilir. Çünkü ben yaşadığım beldeden birisini değil hayatıma renk katacak yaşantımı değiştirecek birisini istiyorum. Burada zaten elimi sallasam ellisi istediğim zaman istediğimi tavlayabilirim hepsi peşimde kuyruk kapımda bekçi. Ama ben bunları istemiyorum. Tanışacak kadar yürekli ama yapışkan birisi olmamalı. Beni güldürsün ama cıvık birisi olmasın. Susacağı ve espirisini yapacağı konuşacağı yeri bilmesi bir erkek için en önemli ayırt ediciliklerdir bence.

Ve benim içimdeki ses aradığım bütün bu güzelliklerin tam olarak adresinin burası olduğunu burada bulabileceğimi söylüyor.

Şunu belirtmekte yarar olduğunu düşünüyorum. Yurt dışına çıkmayı kesinlikle istemiyorum. Çocuğumu, yavrumu bu topraklarda büyütmek, bu topraklarda evlendirmek istiyorum. Kendisi büyüdükten sonra istediğini yapabilir ama ben bu yurt dışı konusunda kesin bir şekilde ciddiyim. Yurt dışında yaşayamam. Tatil için belki tercih edilir araştırılır neden olmasın ki? Ama sadece o kadar. Başta bu konu da anlaşalım daha sonra problem olmasın.

Bize burada istediklerimizi rahatça yazabilme ve arayabilme imkanını sağlayan herkese de ayrıca çok teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*