Adıyaman’dan Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Adıyaman'dan Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Adıyamanda Arkadaş Arayan Genç Dul Bayanlar ve Zengin Bayanlar
Adıyaman'dan Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Adıyamanda Arkadaş Arayan Genç Dul Bayanlar ve Zengin Bayanlar

Adıyaman’dan Arkadaş Arayan Güzel Bayan Elif

Öncelikle herkese merhabalar ismim Elif 34 yaşındayım. Bu siteyi bir arkadaşım tavsiyesiyle buldum. Daha önce hiç denemediğim bir tecrübe olacak benim için. Burada bulunurken birazcık heyecanlı ve birazcık da mutluyum. Çünkü aradığım mutluluğun burada olacağına inanıyorum. Hayat beni eğer bu siteye Kendim için ilan doldururken bulduruyorsa eğer demek ki benim de burada olmam gerekiyor. Ve ben de buna inandığım için burada sizlerle olmaktan memnunum.

Adıyaman’dan Erkek Arkadaş Arayan Elif

Daha önce de söylediğim gibi ben 34 yaşındayım. Esmer bir bayanım.  168 cm boyundayım. Ciddi bir ilişki aramıyorum. İlk önce aradığım kişi beni mutlu edecek sevecek değer gösterecek ve tabi ki biraz da flört edebilecek birilerini arıyorum. Sonuçta hayat yalnız geçmez. daha önce bir evlilik yaptım. Çocuğum yok ve henüz evlenmeyi de düşünmüyorum. Burada yeni insanlarla tanışıp Arkadaşlık kurarak hayatıma yön vermek istiyorum. Yeni insanlar tanımayı gezmeyi tozmayı çok seviyorum. Sıcakkanlı birisiyim insanları hemen alışırım insanlarla çabuk kaynaşırım. Dik başlı birisi değilimdir. Ama damarıma basıldığı zaman işler birazcık değişebiliyor. 

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İstanbul’dan Adıyaman’a Uzanan Elif’in Hikayesi

Şu an çalışıyorum kendi mesleğimi yapıyorum hemşireyim maddi durumum yerinde olduğu için karşımdaki kişiden maddi olarak bir şey beklemiyorum. Ama tabi bana gelecek olan kişi de düzgün bir işi olan arabası olan birisi olursa tabii ki daha iyi olur. Daha önce bir evlilik başımdan geçtiği için şimdi kimsenin kahrını çekemem. Söylediğim gibi hemşireyim çok şükür kazancım yerinde maddi açıdan bir problem yaşamadığım için hem çalışıp hem de hayatımı yaşamak istiyorum. Adıyaman’a mesleğimden dolayı geldim iki yıldır buradayım. Buraları çok sevdim çok iyi insanlar sıcakkanlı fakat yanlış anlaşılır diye yakınlık kuramıyorlar. Bense burada bana arkadaşlık edecek birilerini arıyorum. Yüz yüze gelip benimle konuşamayanlar belki buradan bana ulaşabilirler. Hem mütevazi olmaya gerek yok sizin de gördüğünüz gibi oldukça güzel bir kadınım ve erkeklerin çoğu güzel kadınlara yaklaşırken reddedilme korkusu yüzünden yaşamıyorlar. Benim de yalnızlığımın sebebi belki de bu ilk adımı atamıyor oluşum olabilir.

Adıyaman'dan Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Adıyamanda Arkadaş Arayan Genç Dul Bayanlar ve Zengin Bayanlar
Adıyaman’dan Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Adıyamanda Arkadaş Arayan Genç Dul Bayanlar ve Zengin Bayanlar

İsim : Elif

Yaş : 34

Boy : 166

Kilo :61

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Adıyaman

Aradığı : Arkadaşlık / Sevgili

İstanbul’da ailemden kalan son kişi bir tek kardeşim var. Benim canım küçük kız kardeşim o 27 yaşında evli eşiyle beraber yaşıyor. Yani tam anlamıyla hür bir kadınım. Eniştem gözü dışarda bir erkek olduğu için bana da bazen imalı imalı göz süzmelerini ve rahatsız edici bazı sözlerini duyduğumdan dolayı onların yanına gitmemeye, mümkün olduğunca kardeşimle görüştüğüm zamanlar da onu da peşinde getirmemesini söylüyorum. Belki de bu biraz eski eşimin beni aldatmaları yüzdendir. Eski eşimin beni aldatmasından dolayı ayrıldığımız içinse Kendimi evliliklere kapatmış durumdayım güvenebileceğim birisini gördüğüm zaman beni gerçekten isteyen birisi olduğunu hissettiğim zaman belki tekrar bu konuyu gündeme getirebilirim ama şimdilik sadece arkadaşlık dostluk flört arıyorum bunun için buradayım umuyorum ki aradığım bir şeyleri bu site karşıma çıkaracak.

Adıyaman’da Arkadaş Arayan Elif’in ilgi Alanları

Söylediğim gibi daha önce İstanbul’dan Adıyaman’a geldiğim için burada bir arkadaş arıyorum kendime. İstanbul’da sosyal olarak daha aktif bir yaşam sürüyordum. Fakat şimdi Adıyaman’dayım ve pandeminin de olması dolayısı ile pek fazla çıkıp dolaşamıyorum. İstanbul’da dostlarımla gezip tozabilen evi otel gibi kullanan, kafamıza estiği zaman kızlarla çantalarımızı alıp şehir dışına kaçamak yapıyorduk. Ta ki bütün bu güzel hayat evlenince son buldu. Biraz da bu yüzden evlenmek istemiyorum. Şimdi yeniden bu hayatı yaşayabiliyorken imkanım varken neden tekrar evlenip kendimi kısıtlattırayım ki?

Ben benimle gezen bu çılgınlıkları yapabilecek birisini arıyorum. Eğer ki kısıtlamayacak birisi olursa zamanla Fikirlerim değişebilir ve belki evlenebilirim. Hayat bu hiçbir şeyin garantisi yokken hiçbir şey için kesin konuşmak doğru olmaz. Sözün Özü ben beni kısıtlamayacak benim istediğim şeyleri yapacak yolunda engel olmak yerine daha ileriye gidebilmem için bana zıplama tahtası olabilecek birisini arıyorum. Yola ikna edilmişlerle değil inanmışlarla çıkılır. Maalesef ki başımdan geçen bu evlilik bana bunu üzücü bir şekilde öğretmiştir.

Yanlış anlamayın ben bu evlilik konusunu çoktan atlattım çoktan bitirdim sadece artık hayatımda aynı yanlışları yapmak istemiyorum. Ve şunu da belirtmeliyim ki eşimle katiyetle görüşmüyoruz bir çocuğumuz olmadığı için bizi birbirimize bağlayan bir durum da yok o konuda içiniz rahat olsun ortak arkadaşlarımız dahi yok hiçbir şekilde denk gelmeyiz. Gelecek kişi bunları sakın düşünmesin hayatımızı yaşayalım yolumuza bakalım mutlu olalım iyi günler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*