Adıyaman Dul Bayanlar

Adıyaman Dul Bayanları Arama ve Onlarla Tanışıp Arkadaş Olma Sitesi
Adıyaman Dul Bayanları Arama ve Onlarla Tanışıp Arkadaş Olma Sitesi

Adıyaman’da Dulum ve Sevgili Arıyorum

Hepinize merhabalar, ismim İlknur Adıyaman’da yaşıyorum. 36 yaşındayım. Daha önce bir evlilik yaptım. Yapmış olduğum bu evliliğimden çocuk sahibi olamadım. Ve şimdi burada ikinci bahar mı yaşamak için kendime uygun bir sevgili arıyorum.

Birazcık kendinden bahsedecek olursam, kumral bir kadınım. 166 cm boyundayım. 57 kiloyum. Yemek yapmaya bayılırım. Ve yemek yemeği de çok seviyorum. Gerçi kiloma bakıldığı zaman pek inandırıcı durmuyor farkındayım ama gerçekten yemek yemeyi ve yapmayı çok seviyorum. Bünyem hiç bir zaman kilo almama izin vermedi. Yediklerimi çabuk yakan bir metabolizmaya sahip olduğum için kendimi şanslı bile sayabilirim. Adıyaman’da ev yemekleri yapan bir esnaf lokantası sahibiyim. Aynı zamanda bu lokantada aşçılarla beraber mutfağa girdiğim için ne kadar güzel yemek yapabildiğimi az çok tahmin edebilirsiniz. Yemek yapmak benim için ayrı bir motivasyon ve mutluluk kaynağı. Ve sanırım bu mutluluk ve huzur benim işimde de başarılı olmamı sağlayan bir etken. Ben işine aşık bir kadın olarak sanırım önceki evliliğimi bu yüzden yürütemedim. Çünkü işimi kurmak onu yürütmek ve büyütmek istiyordum ve bu yüzden evime yeterince vakit ayıramadım. Bu da yavaş yavaş evliliğimi çıkmaza soktu ve boşanmak zorunda kaldım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Fakat ben artık ikinci baharını yaşamak isteyen dul bir kadın olarak iyi kalpli beni sevecek ve değer verecek birisini arıyorum. El ele tutup kırlarda koşalım, sinemalara gidelim, piknikler yapalım. Çocuk gibi eğlenmek ve mutlu olmak istiyorum. Benim gibi hala gönlü genç birileri varsa eğer onlarla tanışmak ve arkadaşlık isterim. Aradığım kişinin kesinlikle benden uzun olması gerekiyor. Çok fazla bir beklentim yok sadece 4 veya 5 cm bile benden uzun olsa benim için yeterli. Kendine bakan dış görünüşüne önem veren bir beyefendi olursa tabii ki tercihim bu yönde olacaktır. Çünkü kendisine bile saygı göstermeyen bir insan başkasına neden ve nasıl saygı gösterebilirsin. Yaş aralığı olarak bakarsak eğer, Ben yukarıda da söylediğim gibi 36 yaşındayım ve aradığım yaş aralığı 35 ile 45 arası olacak. Daha küçük ve daha büyüklerle anlaşabileceğimi kesinlikle düşünmüyorum. Şu an belki bir sevgili arıyor olabilirim ama eğer mutlu bir çift Olduğumuza inanırsam evliliğe kadar işi yürütmek istiyorum.

Adıyaman Dul Bayanları Arama ve Onlarla Tanışıp Arkadaş Olma Sitesi
Adıyaman Dul Bayanları Arama ve Onlarla Tanışıp Arkadaş Olma Sitesi

İsim : İlknur 

Yaş : 36

Boy : 166

Kilo : 57

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : Adıyaman

Adıyaman’da Dul ve Kapalı Bayanlarla Nasıl Tanışabilir ve İletişim Kurabilirim?

Adıyaman’da dul bayan arayan arkadaşlar için öncelikle şunu belirtmeliyim ki; doğru yerdesiniz. Adıyaman ilimizin neredeyse tüm ilçelerinde dul ve kapalı bayanlarımıza ulaşabilir tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz.

Peki bunu nasıl yapacaksınız? Bu düşündüğünüz kadar kolay mı? Ya yanına gittiğim zaman beni reddederse?

Bu tabii ki günümüz Türkiye’sinde önemli bir sorun olmaktadır. Genç, yaşlı, bekar, dul fark etmeksizin insanlarımız birbirlerine arkadaşlık teklif etmekten korkar bir haldeler. Bunun sebebi mahalle başkalarının olması ya da insanların birbirlerine güvensizliğinden kaynaklı bir durum.
Tabii ki çoğumuz ciddi bir ilişki düşünerek, arkadaşlık kurmak isteyerek bayan arkadaşlarımızla iletişim kurmak istiyoruz. Fakat her ne kadar 2020 yılında olsak bile toplumumuzun bazı kesimleri böyle şeyleri kabullenmekte hala zorlanıyor. İnsanların arkalarından kötü sözler söyleyeceğinden onlar için yakışıksız sözler kullanacaklarından korkup çekiniyorlar.

Bu yüzden istemeyerek de olsa karşılarına çıkıp onlarla konuşabilme cesaretini gösteren erkek arkadaşları reddetmek durumunda kalabiliyorlar. Bu durum o toplumdaki erkeklerin güvenini kırarak böyle güzel adımlar atmalarına ve tanışıp arkadaş olabilme imkanlarına engel oluyor.

Peki Kadınlara Reddedilme Korkusu Olmadan Nasıl Yaklaşacaksınız?

İşte arkadaşlar bizler tam olarak bu noktada sizler için devreye giriyoruz. Sitemiz aracılığıyla birebir birbirinizle iletişim kurabiliyorsunuz. Tabii ki bu şekilde bir mahalle baskısı olmadan İşte arkadaşlar bizler tam olarak bu noktada sizler için devreye giriyoruz. Sitemiz aracılığıyla birebir birbirinizle iletişim kurabiliyorsunuz. Tabii ki bu şekilde bir mahalle baskısı olmadan Kadınların karşısına korkmadan çıkabiliyor ve onlarla konuşma cesaretini göstere biliyorsunuz. Biliyorsunuz ki buradan reddedilirseniz kimse sizinle dalga geçemez ve sizi küçümseyemez. Bizler sizin birbirinizle iletişime geçebilmeniz tanışabilmeniz ve Mutlu olabilmeniz için ve çağı yakalayabilmemiz adına böyle bir platform kurduk.

Bizlerin televizyonlardaki evlilik programlarından tek farkı canlı yayın yapmıyoruz. Temelde iki platformun da hedefi insanların mutlu bir yuva sahibi olmaları ve hayatlarına gülerek eşleriyle devam etmeleridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*