Adana Dul Bayanlar

Adana Dul Bayan Arama Sitesi ve Telefon Numaraları ve İlanları Sayfası
Adana Dul Bayan Arama Sitesi ve Telefon Numaraları ve İlanları Sayfası

Adana’da Yaşayan Dul Kadınım Kısmetimi Arıyorum

Öncelikle herkese merhabalar. İsmim Zeynep Adana’da yaşıyorum 46 yaşında orta yaşlı bir kadınım. Beş sene önce kocam vefat etti. Bugünden sonra bir daha hiç bu bir şeyleri düşünmedim. Fakat kızıma evlendirip gönderdikten sonra çok yalnız kaldığımı fark ettim. Artık evde oturup televizyon izlerken bile, televizyonun o gürültüsünde bile yalnızlığın sesini duyabiliyordum.

Beş sene önce kocam vefat etti. Bugünden sonra bir daha hiç bu bir şeyleri düşünmedim. Fakat kızımı evlendirip gönderdikten sonra çok yalnız kaldığımı fark ettim. Artık evde oturup televizyon izlerken bile, televizyonun o gürültüsünde bile yalnızlığın sesini duyabiliyordum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi ise bu sessiz yuvayı neşelendirmek, için de sesler duyabilmek için yeniden evlenmek istiyorum. Bu saatten sonra yapacağım evlilik biraz mantık evliliği tabii ki biraz da sevgi üzerine kurulu bir evlilik olacak. Macera arayan birisi değilim oturup yerimi yurdunu bilip ömrümün kalan yarısını mutlu bir şekilde yaşamak, ikinci baharımda gönlümce mutlu olmayı istiyorum.

Birazcık sizlere kendimden bahsetmek isterim. Ben 46 yaşında sarışın güzel bir kadınım. 168 cm boyunda 65 kiloyum. Ev yemekleri konusunda gayet becerikliyimdir. Sizlere bunu referans olarak 16 senelik evliliğimi sunabilirim. Asla çocuğuma dışarıdan yemek yedirmedim. Bu tamamen benim prensibimdir. Gerçi güzel Adana’mızın her yerinde yemek yiyebilirdi çocuğum ama ben buna asla izin veremezdim. Akşam yemeklerinde kesinlikle evde olunacak ve ailecek o yemek beraber yenecekti. Bu şekilde bir sofra düzenim ve ailem ile birlikte yemek yeme kültürüm vardır. Eğer ki bunu kendi çocuğuma kazandırabildiysem işte o zaman ne mutlu bana.

Kriterlerime gelecek olursak, çocuklu biri beyi kabul edebilirim sonuçta evlenmişte olsa benim de bir çocuğum var. Fakat çocukları 14 – 15 yaşlarından büyük olursa daha iyi olur. Bu şekilde en azından birbirimizi daha iyi anlarız, ve birbirimize isteklerimizi daha kolay ifade edebiliriz. Karşılıklı bir şekilde birbirimizin hayatlarına saygı duyabiliriz diye düşünüyorum. Evleneceğim kişinin çocuklarının rızasını almış olması da benim için çok önemlidir. Bunlar haricinde en önemli kriterim beni mutlu edebilmesi ve çocuğuma saygı göstermesidir. Bunlar haricinde bakacak olursak benim kendi evim ve bir işim olduğu için maddi hiç bir beklentim yok.

Adana Dul Bayan Arama Sitesi ve Telefon Numaraları ve İlanları Sayfası
Adana Dul Bayan Arama Sitesi ve Telefon Numaraları ve İlanları Sayfası

İsim : Zeynep

Yaş : 46

Boy : 168

Kilo : 65

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : ADANA

Adana Dul Bayanlarla Tanışma Ve Arkadaşlık Kurma Sitesi

Adana şehrimizde erkek arkadaş veya ciddi bir ilişki evlilik düşünen çok fazla sayıda dul bayan bulunmaktadır. Bu insanlar bir yuva kurabilmek için kendilerine bir arkadaş bulabilmek için bir şehrimizde bir arayış içerisindelerdir. Adana ilimizin Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Karataş, Pozantı, Sarıçam gibi bir çok ilçesinde bu şekilde kendilerine bir eş arayan dul hanımlarımızın olduğunu belirtmek isteriz.

Hepimizin hayalinde bir yuva kurmak, bir eş sahibi olmak vardır. Hepimiz isteriz ki akşam eve geldiğimiz zaman kapıyı açan, bizlere güler yüz gösteren hanımlarımız olsun. Eve girdiğimiz o an burnumuza sıcak yemeklerimizin kokuları vursun ve bizi evimize ve eşimize bir kere daha bağlasın. Hangimiz eve girdiğinde bunları yaşayıp çocuklarımızın başını okşayıp, onlarla biraz oyunlar oynadıktan sonra uzanıp eşimizle sohbet ederken günün bütün stres ve yorgunluğunu atmak istemeyiz ki ?

Bizler ise tam olarak burada bu insanlara yardımcı olmak ve yol göstermek için buradayız. Bizler istiyoruz ki eve geldiğiniz zaman size sıcak gülümsemesini göstererek iyi ki evime gelmişim dedirtecek insanlarla sizleri bir araya getirelim. Biz istiyoruz ki, insanlar aradıkları şeylere hata yapmadan doğru bir şekilde ulaşabilsinler diye onlara yardımcı oluyoruz. Bu yardımlarımızın karşılığında insanlardan herhangi bir talebimiz ve beklentimizin olmadığını belirtmek isteriz. Onları mutlu görmek, hayatlarına dokunup bir yol açabiliyor olmak bizim için yeterli bir gurur ve mutluluk  kaynağıdır.

Adana’da Erkek Arayan Suriyeli Kadınlar

Bu saydığımız ilçelerimiz de çok fazla sayıda Suriyeli dul bayanlar olduğunu biliyor muydunuz?

Adana ilimizde Suriye’den kaçarken eşlerini Suriye’de bırakmak zorunda kalıp veya eşi ölen bayanların burada yalnız kaldıklarını ve evlilik arayan dul kadınlar olduklarını söyleyebiliriz. Bu kadınların sayısı oldukça fazladırlar. Bizler sizi onlarla ve onları sizlerle Tanıştırıp bir aile ortamını yakalamanız için buradayız. Bizim amacımız ne sizleri ne de o insanları mağdur etmek. Kurmanızı istediğiniz veya aradığınız arkadaşlığın temellerini biz burada atmanızı istiyoruz.

Tabii ki bizler bunu yaparken sizlerin her biriyle tek tek çıkarlarınızı, beklentilerinizi ve korkularınızı göz önünde bulundurarak, tamamen güven üzerine kurulu bir dostluk oluşturmak istiyoruz. Amacımız ve politikamızı bu temeller üzerine kurduğumuz için herhangi bir yoldan sapmayı ve sizleri hayal kırıklığına uğratma ihtimalini bile kesinlikle kabul edemeyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*