11.9 C
New York kenti
Perşembe, Mart 23, 2023

Buy now

spot_img

7/24 Kayıt Alabilen En İyi 10 Güvenlik Kamerası Tavsiyesi

Güvenlik Kamera Sistemleri

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ofis yada evlerde olabilecek hırsızlık durumlarını kolay bir şekilde kayıt ederek size kanıt şansı sunan güvenlik kameraları, hem de çocuğunuzun takip edeni ve güvenliği içerisinde çoğunlukla kullanılmaktadır. Bu makalemizde sizler için en kaliteli {güvenlik kamerası} modellerini sıralama haline getirdik.

Geniş kapsamlı araştırmalar neticesinde oluşturduğumuz en kaliteli {güvenlik kamerası} modelleri muhteviyatında Xiaomi ve TP-Bağlantı gibi markaların ürünlerine yer verdik. Bu kaliteli güvenlik kameralarının teknik özellikleri ve kullanıcı yorumlarından bahsetmeyi de unutmadık.

Günümüzde neredeyse her evin gereksinim duyan bu güvenlik kameraları hakkında merak edilenleri de içeriğimizde yanıtsız bırakmadık. {Güvenlik kamerası} alırken nelere dikkat etmeliyim? Kameraları uzaktan izleyebilir miyim? Gibi soruların cevaplarının yer almış olduğu yazı {güvenlik kamerası} almak isteyen kişiler için rehber durumunda olacak.

En İyi Güvenlik Kamerası Sıralaması

Sıra Modeller Çözünürlük neoldu Puanı
1 Xiaomi Mijia Smart Home  1920×1080 10/9.8
2 Blue Inter Cmr5 1920×1080 10/9.6
3 Imou Smart Cue 2 C22E 1920×1080 10/9.5
4 Yoosee Ys-06 1920×1080 10/9.5
5 Everest Df-804w 1920×1080 10/9.7
6 Speedron SR-153IP-5 2560×1920 10/9.8
7 Anker Eufy Security T8410 2560×1920 10/9.9
8 TP-Bağlantı Tapo C200 1920×1080 10/9.7
9 Ezviz C6N Smart Home 360 1920×1080 10/9.6
10 Xiaomi Ptz Pro 2K 2304×1296 10/9.9

En İyi 10 Güvenlik Kamerası Tavsiyesi 2023

{Güvenlik kamerası} almak isteyen kullanıcılara hususi olarak hazırlamış olduğumuz listemizde birbirinden kaliteli ürünleri bulabilir, göz atabilirsiniz.

İşte en fazla satan yüksek çözünürlüğünde olan {güvenlik kamerası} önerileri;

1. Xiaomi Mijia Smart Home Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Full HD görüntü
Hareket idrak etme

En kaliteli {güvenlik kamerası} listemizde ilk sırada yer edinen Xiaomi Mijia, muhteşem gece görüşüyle dikkat çekiyor. 1080p çözünürlüğünde olan kameraya sahip olan ürün, önünde beliren her cismi telefonunuza bildirim olarak gönderiyor. Talkback teknolojisi bulunan aygıt, bu sayede kamera üstünden ailenizle görüşme olanağı sağlıyor. İstenilen biçimde monte edilen kamera, güçlü kuvvetli malzemesiyle uzun seneler süresince kullanılabiliyor. 360 aşama çekim yapabilen Xiaomi Mijia, son derece sessiz çalışıyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 720p 1080p
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var, 64 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 Dostlar hakkaten süper bir kamera katiyen alın. Ek olarak istemeden sağlamlık testi de yaptım. Tavana monte etmeye çalışır iken düştü. O denli yüksekten düşüp bir de sekmesine karşın prize takıp denediğimde hiç sorunsuz çalıştı şükürler olsun! Adamlar hakkaten sağlam yapmış. Didem K.

👤 Görüntü kalitesi görkemli, ses alıp gönderme fazla başarıya ulaşmış. Bir tek telefonunuza uygulamayı indiriyorsunuz ve WiFi ile bağlantı kuruyorsunuz. Ek olarak hareket sensörü de derhal uyarı veriyor. Ben bebeğim için aldım, fazla beğendim. Selin Y.

2. Blue Inter Cmr5

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Yüksek görüntü kalitesi Yetersiz gece görüşü
64 GB SD kart desteği

Fiyat performans {güvenlik kamerası} modelleri içinde yer edinen Blue Inter Cmr5, akıllı aygıt uygulamasıyla kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. 1920 x 1080 çözünürlüğünde çekim icra eden ürün, 64 GB SD kart desteği yardımıyla belirli çekimleri kolaylıkla depolamanızı sağlıyor. 360 aşama dönebilen kamera, bu sayede istediğiniz açıyı görmenize olanak veriyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var, 64 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 Oldukça kullanışlı. Power kablosu birazcık kısa ve bir USB çıkışı olan ya bir adaptöre veya devamlı açık bir pc’ ye ihtiyacınız olacaktır. Ben eski bir telefon şarjımı kullandım. Uygulama ile uzaktan erişim oldukça güzel. Gece ve gündüz görüntü kalitesi 10 numara. Teşekkür ederim. H** T**.

👤 Ürün muadillerinin içerisinde fazla iyi ancak hareket sensörü fazla iyi değil fakat fiyatına bakılırsa katiyen parasız. A** A**.

3. Imou Smart Cue 2 C22E

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
256 GB kart desteği
Güçlü kuvvetli araç-gereç

{Güvenlik kamerası} öneri listemizde bulunan Imou Smart Cue 2 C22E, yeni gece görüş sistemiyle en karanlık alanları dahi kolaylıkla aydınlatabiliyor. 1080p görüntü kaydedebilen ürün, 256 GB SD kart desteği ile görüntü depolamada kolaylık sağlıyor. Mobil uygulaması yardımıyla ailenizle iletişime geçebileceğiniz ürün, kırılgan sensörleriyle hareket eden her şeyi telefonunuza bildiriyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var, 256 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 Her yerden kontrol edebiliyorsunuz. Dönüş zamanını kısaltmak için belli noktalara bayrak tanımlayabilirsiniz uygulamada. Çoğunlukla bu fiyata bence mükemmel. Y** Ö**.

👤 Süratli kargo. Fiyatına bakılırsa performansı çok fazla iyi. İşteyken evi fazla rahat görüntüleyebiliyorum telefondan kameranın yönünü değiştirebiliyorum, evimizdeki sesleri duyup eve ses gönderebiliyorum. Çözünürlüğü de oldukça kafi. Endişe etmeden satın alabilirsiniz. A**** T.

4. Yoosee Ys-06

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Yüksek görüntü kalitesi Gece görüş desteği yok
bir hafta kesintisiz kayıt

{Güvenlik kamerası} tavsiye içeriğimizde 4. sırada bulunan Yoosee Ys-06, yüksek görüntü kalitesiyle kullanıcılarının beğenisini topluyor. bir hafta süresince kesintisiz çekim yapabilen ürün, ses ve hareket duyarlılığıyla satışa sunuluyor. Muhteşem bir durumda telefona anlık bildirim gönderen güvenlik kamerasının gece görüş özelliği bulunmuyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Yok
SD Kart Desteği Belirtilmemiş

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün oldukça kaliteli. Görüntüsü de baya iyi. Ben üründen memnunum, her insana öneri ederim. S**** A****

👤 Son derece kaliteli bir ürün. Evim için aldım ve artık güvende hissediyorum kendimi. 2 tane daha sipariş vereceğim ve artık Tamamıyla güvenilir olacağım. Her insana tavsiyemdir. Y**** T.

5. Everest Df-804w

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Su geçirmez yapısı Yetersiz alan kontrolü
Yüksek görüntü kalitesi
128 GB TF kart desteği

Ev, açık hava restoranı, park ve açık alan gibi bir çok yerde kullanabilen Everest Df-804w, insan idrak etme özelliğiyle istenmeyen durumların önüne geçmenizi sağlıyor. Akıllı gözetleme teknolojisi bulunan kamera, bu sayede çok fazla ışıkta dahi net çekimlere ulaşabiliyor. IP sertifikasıyla yağmurlu ve karlı havalara direnç gösteren ürün, 1920 x 1080 çözünürlükte çekim yapıyor. SD kart yerine 128 GB TF kart desteği olan aygıt, görüntü depolamada kolaylık sağlıyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Yok

Kullanıcı Yorumları

👤 Güzel bir ürün. Kurması basit. Hem de kayıt aleti olmadan kullanabiliyorsunuz. Kendi üstünde sd karta kayıt edebileceğiniz yerde var. M**** H.

👤 Ürünü fazla beğendik ve yine daha farklı mekanımız içerisinde sipariş verdik. Hakkaten parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün. Kurulumu fazla kolay ve fazla kullanışlı bir ürün. Alacak kişilere katiyen öneri ediyorum. M**** Ö***

6. Speedron SR-153IP-5

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Akıllı çözümleme Yüksek fiyat
2K çözünürlük 15 FPS çekim

En fazla satan {güvenlik kamerası} modellerinden önde gelen Speedron SR-153IP-5, 2K çekim kalitesiyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Akıllı çözümleme sistemiyle extrem durumların önüne geçen ürün, yüksek çözünürlüğe sahip gece görüşüyle en karanlık ortamlarda dahi net çekimler yapabiliyor. SD kart desteği bulunmaması nedeniyle eleştiri alan model, güçlü kuvvetli malzemesiyle uzun seneler süresince kolaylıkla kullanılabiliyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 2560 x 1920
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Yok

Kullanıcı Yorumları

👤 Katiyen öneri ederim. Ç** K**

👤 Görüntü kalitesi güzel, bildirimleri doğru veriyor. Alınabilir. G** H**

7. Anker Eufy Security T8410

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
360 aşama dönebilme
2K çözünürlük
Bulut depolama özelliği

{Güvenlik kamerası} listemizin 7. esnasında bulunan Anker Eufy Security T8410, bulut depolama özelliğiyle dikkat çekiyor. Böylelikle SD kart desteği bulunan kameralar gibi depolama sıkıntısı bulunmayan ürün, çoğunlukla tercih ediliyor. 2K çözünürlükte çekim yapabilen kameranın gece görüş çekim özelliği de bulunuyor. Kullanıcılarından tam puan almayı başaran model, bizce en iyiler içinde yer ediniyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 2560 x 1920
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Yok

Kullanıcı Yorumları

👤 Görüntü kalitesi fazla fazla iyi uzaktan erişim için İnternetinizin süratli sağlam olması lazım. Volkan D**

👤 Görüntü kalitesi fazla başarıya ulaşmış, gece görüşü fazla başarıya ulaşmış, hareket idrak etme ve kayda geçme fazla başarıya ulaşmış, ayarını açarsanız hareketi takip etme fazla başarıya ulaşmış, ben fazla kullanmıyorum fakat ses idrak etme ve kayda geçme ayarını açarsanız oldukça güzel çalışıyor. Ayberk U**

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
128 GB SD kart desteği
Telefon bildirim desteği

Wi-Fi {güvenlik kamerası} modellerinden olan TP-Bağlantı Tapo C200, en küçük hareketi algılayarak telefonunuza bildirim gönderiyor. 128 GB SD kart desteği yardımıyla çekimleri depolayabileceğiniz ürün, 1920 x 1080 çözünürlükte kayıt alıyor. Gece görüş sistemi bulunan kamera, karanlık alanları kolay bir şekilde aydınlatabiliyor. Mobil uygulamasıyla kontrol edebileceğiniz ürün, bu sayede kullanıcısına kolaylık sağlıyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var, 128 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 Kurulum kolaylığı, görüntü kalitesi, dış ortamda oldukça kullanışlı oluşu benim için muhteşem. Beklentimin ötesinde. Düşenen her insana gönül rahatlığıyla alabileceklerini söyleyebilirim. A** S**

👤 Bence ürün tam bir F/P, hele gece görüşü efsaneleşmiş. Öneri ederim. Rıdvan T**

9. Ezviz C6N Smart Home 360

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
Akıllı takip özelliği
256 GB SD kart desteği
Çift yönlü konuşma

Güçlü kuvvetli {güvenlik kamerası} arıyorsanız Ezviz C6N Smart Home 360, tam size bakılırsa. FHD çözünürlüğüyle kaliteli çekimler yapabilen ürün, çift yönlü konuşma özelliğiyle dikkat çekiyor. 256 GB SD kart desteği bulunan model, bu sayede yapılan çekimleri saklamanıza olanak veriyor. Akıllı takip özelliği gibi pek çok teknolojiyi barındırmakta olan kamera, bizce en iyiler içinde yer ediniyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920 x 1080
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var, 256 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün akıl almaz başarıya ulaşmış, görüntü kalitesi, ses kalitesi ve mikrofon özellikleri tahminimden daha iyi çıktı. A** P**

👤 Kurulum ve kullanımı kolay, fiyatı ise ikame ürünlere bakılırsa son derece avantajlı bir ürün. B** T**

10. Xiaomi Ptz Pro 2K

Güvenlik kamerası

ARTILAR EKSİLER
2K çözünürlük Yetersiz ses idrak etme
Güçlü kuvvetli araç-gereç

En kaliteli güvenlik kameraları listemizde son sırada bulunan Xiaomi Ptz Pro, hem 2K hem FHD çözünürlükte çekim yapabiliyor. Güçlü kuvvetli malzemesi yardımıyla uzun seneler süresince kullanabileceğiniz ürün, yüksek kalite gece görüşüyle karanlık alanları kolay bir şekilde görüntüleyebiliyor. Ses idrak etme mevzusunda birtakım eleştiriler alan aygıt, gösterdiği yüksek performansla bunu telafi ediyor. Kullanıcılarından tam puan alan ürün, bizce en iyiler içinde bulunuyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 2304 x 1296
Gece Görüş Var
SD Kart Desteği Var

Kullanıcı Yorumları

👤 Kamera süper. Yalnız tavana takarsam daha randımanlı çalışacak onun için üretilmiş sanırım. G** Y**

👤 Ürün tam bir fiyat performans ürünü, belkide fazlası.. Bende aynı amaç ile aldığım motorola ip kamera var, fiyat olarak bunun iki katı, fakat performans ve özellik olarak bunun yanına yaklaşamaz. İ** Ç**

2023’ün en kaliteli {güvenlik kamerası} hangisi?

En kaliteli {güvenlik kamerası} tavsiyelerine gelecek olursak; Anker, Tp-link, Xiaomi, Blue Inter, Imou, Yoosee, Speedron, Ezviz HD görüntü verebilen, hareketi algılayan, SD kart desteği olan, güçlü kuvvetli, kesintisiz kayıt alabilen, gece görüş destekli, su geçirmez, yüksek Fps ile çekim sunan, 360 aşama dönebilen, telefon bildirim desteği olan, en sağlam {güvenlik kamerası} markaları olarak biliniyor.

Güvenlik Kameraları Hakkında Çokça Sorulan Sorular

Yerleştirdiğiniz odayı bütün gün süresince güvenilir hale getiren yada çocuğunuzu takip etmenizi elde eden güvenlik kameraları günümüzde fazlası ile tercih edilmektedir. Birbirinden değişik özelliklere sahip güvenlik kameraları hakkında sorulan soruları sizler için yanıtladık. İşte güvenlik kameraları hakkında sıkılıkla sorulan sorular.

{Güvenlik kamerası} alırken nelere dikkat etmeliyim?

{Güvenlik kamerası} alırken dikkatli olmanız gerekmekte olan en mühim şey kameranın çekim kalitesidir. Kalitesiz markaların dayanıksız ürünleri, net çekim yapmayarak güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Bu nedenle alacağınız kameranın çekim kalitesi yüksek olmalıdır.

Nasıl bir güvenlik kamera sistemine ihtiyacım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Yerleştireceğiniz ortama bakılırsa değişim gösteren güvenlik kameraların ilk önce kayıt yapacağı yer belirlenmektedir. En elverişli kamerayı bulmanızı edinmek adına ustalaşmış kullanıcılardan yardım almanız tavsiye edilmektedir.

Video hareket idrak etme nedir?

Hareket tespit sistemi bu tür kameralarda çoğu zaman kullanılmaktadır. Bu sensörler hareketleri algılayarak alarm sistemlerini devreye girmesini sağlamaktadır.

Kameraları uzaktan izleyebilir miyim?

Kameralarınız internete bağlı olduğu süre boyunca istediğiniz yerden seyretme imkanınız olur. Bunu da cihazların sahip olduğu mobil uygulamalar üstünden yaparsınız.

Güvenlik kameralarında gece nasıl kayıt yapılıyor?

Kızıl ötesi ışık yardımı ile kameralar gece görüş özelliği kazanmaktadır. Kamera lensinin etrafına yerleştirilen IR ledler yardımıyla insan gözünün algılayamayacağı biçimde kayıt yapmaktadır.

Benzer İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Etsene

0BeğenenlerBeğen
3,743TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

İlgi çekenler