40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

İyi günler dilerim. 40 yaş üstü evlilik sitesi artık bana göreymiş. Yaşım 42. Dul ve güzel bir bayanım. Adım Züleyha. Aranızda olmaktan kıvanç duyduğumu söylemek isterim. Pekala niçin buradayım? Dostlar ben evlenmeye karar verdim. İlk kararımda yanılmışım. Aslına bakarsak güzel bir evliliğim oldu fakat günden günde kıskançlıklardan yoruldum ve maalesef bitirdim. 10 yıl geçti aradan. İşim gücüm yoğun olduğundan bu tür mevzularda başarı göstermiş olamadım. Fakat baktım artık olmuyor bir arkadaşa ihtiyacım var. Sanırım burası en doğru yer.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

40 yaş üstü evlilik sitesi parasız olduğundan ilanımı açayım dedim aslına bakarsak. Paralı olsa bile mesele yok. Mühim olan elverişli eş adayını bulmak. İnsanların düşüncelerini önemseyen biriyim. Bu durum beni eşi olmayan yapıyor işte. Beni tanıyan doğru insan bu diyebiliyor bir çok vakit. Kendimi övmüyorum aslına bakarsanız telefonda konuşurken anlarsınız ne demek istediğimi.

40 Yaş Üstü Parasız Evlilik Sitesi

Yalnızlık her insanın çekebileceği bir şey değil bunu da anladım. Elbet o gün gelecek ve insanoğlu buradan göç edip gidecek. Mühim olan şey gitmeden güzel günler yaşamak değil mi? Saygılı ve şefkatli bir adam {arkadaş} arıyorum. Kesinlikle gayem evlenmek. Bunun haricinde benden beklentileriniz nedir, ileti atar mısınız? Yorum da yazabilirsiniz fakat ileti atanlara yalnız numaramı vereceğimi söylemek isterim.

Yaşadığım yer şimdilik bende kalsın. Öyleki fazlaca mühim detayları telefonda konuşuruz. Çalışan bir bayanım ve iş kolik olduğum için de yalnızım dostlar. Var ise kendine güvenen, ben evlenmek isterim diyen buyursun ileti atsın. Yaş kriterim de var. 60 yaş üstü olmasın lütfen. Bu şahıslarla yalnız {arkadaş} olabilirim, evlilik düşünemem. Her neyse tamam bu denli benden. Birazcık da sabırsızlanın bakalım. Mesajlarınızı büyük bir heyecanla beklediğimi söylemek isterim tekrardan.