40 50 60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 50 60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 yaş üstü evlilik sitesi, 50 60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi, Dul 45 50 60 yaş üstü evlilik yapmak isteyen bayanlar

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363


Merhabalar. Handan ben. 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ne zamandır ya buldum iyi mi rahatladım anlatamam. Yaşım 41. Şimdiye kadar asla evlenmedim fakat evlilik yapmak isterim, bu şekilde yalnız olmuyor ya yürümüyor. İnsan söyleşi edecek birilerini arıyor. Onu da geçtim genel anlamda bu biçim şeyler yaşımızdan dolayı olsa gerek hoş karşılanmıyor fakat ne yapayım? Fazlaca mu garip sizce 50 yaş üstü evlilik yapmak isteyen bayanlar 60 yaş üstü evlilik yapmak isteyen bayanlar duyuru açıyor olması bence düzgüsel bir durum. Her neyse bu şekilde vaktim hep huzursuz mu geçsin söyler misiniz? 40 50 60 yaş üstü evlilik sitesi yardımıyla ümit ederim aradığım adam arkadaşa ulaşırım. Ciddi bir kriterim de olmayacak merak etmeyin. Bu sebepten dolayı şansınızı değerlendirin derim.

40 50 60 yaş üstü evlilik sitesi

Yaş kriterim falan da yok benim. Aslına bakarsanız Orta yaş evlilik siteleri içinde ki yaş standartı aşağı yukarı bellidir. 50 yaş üstü evlilik düşünen kişilerde kolaylıkla yazabilirler bana. Fakat şunu aktarmak isterim. Benim güzelliğim hala yerinde. O şekilde bakımsız biri olmadığım için hakikaten bir bakan tekrar bakıyor. Evlenmenin yaşı yok diye düşünüyorum. İnsan kendini yalnız hissettiği süre ne olursa olsun evlilik sonucu almalıdır. Bazen yaşamıma giren dostlarım oldu bu süreçte fakat evlilik sonucu almak için erken diye düşündüm. Şimdi zamanı geldi anlayacağınız.

40 Yaş Üstü Evlilik İlanları

Evlilik mutluluktur saadettir doğru kişiyi bulduğunuzda doğal olarak ki fazlaca iyi bir şey. Kalan ömrümü huzurla geçirmek amacındayım. Birazcık rahatlık arıyorum başka bir şey değil doğrusu. Birazcık da coşku olsa şu hayatımda ne güzel olacak ya. Bilemiyorum artık şansımı deniyorum bakalım hayırlısı olsun her şeyin. Ileti atarken yaşınızı, işinizi falan söylerseniz daha sıhhatli olur dostlar.

40 Yaş Üstü Evlilik yapmak İsteyen Bayanlar

Başka bir detaya ihtiyacım yok. Bir bayanı mutlu edebileceğinizi düşünüyorsanız ben burada mesajlarınızı bekliyor olacağım. Mutlu mesut bir halde yaşayalım başka bir şey istemez ya. Sıkılıyorsun kimi zaman nereye gideceğini bilmiyorsun. Eskiden beyazperdeye giderdik hey gidi günler. Şimdi mümkün mü ki bu şekilde? Yok ki birisi. Olursa en güzel anları yaşayacağımıza adım benzer biçimde inanırım.